tv3.lv

Ieva Adamss iesaka, kā krāsoties vasarā, lai grims neizkūst kā saldējums

Vasaras mēnešos pasākumu vadītāja Ieva Adamss lieto citādāku kosmētiku nekā aukstajos gada mēnešos. Slavenība zina, cik būtiski ir perfekts, atsvaidzinošs grims, bet nepareizi lietota kosmētika spēj radīt pretēju efektu un, pateicoties vasaras siltumam, tas var izkust kā saldējums.

2018. gada 23. maijā 9:00

“Rīta mitrinošo krēmu un tonālo līdzekli izvēlos bez eļļas piedevām, citādi grims “aizpeldēs”. Ja jākrāsojas pamatīgāk, pirms tonālā krēma lieku bāzi, ko ziemā parasti neizmantoju – tas notur visu savās vietās. Ja tas nav vakara pasākums, tad iztieku tikai ar bāzi un BB krēmu,” stāsta Ieva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaklam, kas parasti ir bālāks par seju, Ieva lieto vai nu pūderveida “bronzeri”, vai – vislabāk – krēmveida, jo tas vienmērīgāk uzklājas. Kādu laiku atpakaļ ir parādījušies brīnišķīgi, pilnīgi caurspīdīgi baltie pūderi – Adamss tos iemīļojusi jebkurā sezonā.

Vasaras sezona liek izmantot arī cita veida lūpukrāsas – lielākoties matētās, jo tās ir sausākas un neizplūst. Toņi jāizvēlas gaišāki, lai neveidotos smaga kārta, citādi saulē viss izkusīs kā saldējums.

“Viena no diezgan pamanāmām kļūdām ir sejas skulpturēšanas “trenda” pārlieka ekspluatācija – vaigu kaulu izgaismošana un brūno vaigu ēnu uzlikšana. Reizēm izskatās, ka dāmas vispār nedomā par reālo dzīvi, bet tikai par to, kā izskatīsies “selfijos”, bet reālo dzīvi neviens nav atcēlis,” smejas Ieva.

Kā īpašo svaiguma noslēpumu Ieva nosauc vaigu sārtumu – viņa to lieto tur, kur tagad pieņemts uzklāt brūno koriģējošo pūderi: uz vaigu kauliem un deniņiem, arī zem uzacu lokiem, Tas piešķir sejai gan jauneklīgumu, gan formu un nepadara to smagnēju un gaismēnām sašvīkātu, kā tas gadās ar brūno korektoru.

Bet kā iegūt labu augumu? Lasi zelta padomus TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tāpēc vaigu sārtumu es iesaku izvēlēties ar vislielāko rūpību! Un tas nebūt nenozīmē, ka tam jābūt dārgam – svarīgākais ir izvēlēties savu krāsu, kas izskatās maksimāli dabīgi un mazliet – jā, tikai mazliet – mirdz. Tonālā grima bāze vai BB krēms, plāna pūdera kārtiņa un ideālais vaigu sārtums stratēģiski pareizajās vietās – vasarai gatava,” nosaka Ieva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm