tv3.lv

Jautrā attapības spēle "Mini pa trim" atgriežas ar otro sezonu

Sestdien, 5. martā, pie kanāla TV3 skatītājiem ar otro sezonu atgriezīsies jautrā attapības spēle ģimenei un draugiem “Mini pa trim”. Otrajā sezonā 12 nedēļu garumā sabiedrībā zināmas personības ar ģimenēm vai draugiem meklēs pareizās atbildes uz raidījuma vadītāja Mārtiņa Poča uzdotajiem jautājumiem.

4. martā 10:02

Jautrā attapības spēle norisināsies īpašā studijā, kas šajā sezonā vēl vairāk līdzināsies kafejnīcai, un kurā raidījuma vadītājs uzņems trīs komandas. Katrā komandā būs sabiedrībā atpazīstamas un mīlētas personības kopā ar sev tuviem cilvēkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stiprinot ģimeniskās vērtības, šajā sezonā būs kāds patīkams pārsteigums – šova vadītājam Mārtiņam pievienosies viņa lieliskā māsa Lāsma, kura asistēs vadītājam visdažādākajos uzdevumos.

“Ar nepacietību gaidu jauno sezonu! Jaunajā sezonā mums būs vairākas nelielas izmaiņas, kas spēli padarīs vēl azartiskāku. Jautājumi būs palikuši interesantāki un liks dalībnieku komandām palauzīt prātus.

Tāpat kā dalībniekiem, arī man šajā sezonā pievienosies kāds ģimenes loceklis – māsa. Patiess prieks, ka viņa man var asistēt, un ka varam atbalstīt viens otru.

Es ceru, ka jaunā sezona ļaus cilvēkiem saņemt nelielu optimisma devu, lai visi kopā varam smelties spēku un atbalstīt viens otru,” stāsta raidījuma vadītājs un spēles līdzautors Mārtiņš Počs.

Gluži tāpat kā pirmajā sezonā, spēle sastāvēs no deviņām kārtām. Katrā spēles kārtā tiks uzdoti trīs dažādi jautājumi ar trīs atbilžu variantiem. Par pareizu atbildi komanda saņems trīs punktus. Svarīgi būs ne tikai atbildēt pareizi, bet darīt to ātri, jo arī laiks būs noteicošais, nosakot spēles uzvarētāju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dalībniekiem nāksies šķetināt atbildes uz jautājumiem par latviešu slavenībām un ģeogrāfiju, minēt fotomīklas, lauzīt galvas spēles kārtās par kino, vēsturi, literatūru un sportu, kā arī daudzām citām jomām.

“Šajā pavasarī “Mini pa trim” studija aizvien vairāk atgādinās īstu kafejnīcu: nu te ir gan kafijas aparāts, gan saldumi un kūkas, kuras mūsu viesiem piedāvās raidījuma vadītāja asistente Lāsma. Savukārt par vēl āķīgākiem jautājumiem būs parūpējies erudītais satura redaktors Ivo Krūmholcs,” norāda šova producente Kristīne Balavina.

Skaties jautro attapības spēli “Mini pa trim” no 5. marta sestdienu vakaros plkst. 20.40 kanālā TV3 vai arī nākamā paaudzes televīzijā Go3!

Skatītāju ievērībai – šova ieraksti ir veikti gada sākumā, pirms Ukrainā tika uzsākta kara darbība. Sniedzot skatītājiem nelielu optimisma devu, visa šova veidotāju komanda ir domās ar Ukrainu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm