tv3.lv

“Manas mājas ar IKEA" uzsāk jauno pārvērtību sezonu

16. martā ar sesto sezonu pie TV3 skatītājiem atgriezīsies mājokļa pārvērtību raidījums “Manas mājas ar IKEA”, kas turpmāk būs skatāms trešdienās plkst. 21.45. Līdzīgi kā iepriekš, raidījuma vadītājs Kristaps Tālbergs kopā ar dalībniekiem un ekspertiem dosies kopīgos piedzīvojumos, astoņās epizodēs meklējot iedvesmas devu un pārveidojot telpas.

15. martā 10:01

Kāds izskatās līdzsvars, miers, dinamika, dabīgums, drošība un citi līdzīgi apzīmējumi? Kā tos pārvērst krāsās, tekstūrās un iedzīvināt kopējā interjera sajūtā? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs rast IKEA dizaineres, kuras kopā ar dalībniekiem veidos īpašas sajūtu kolāžas – katru atšķirīgu un personīgu. Un tieši tikpat atšķirīgi, cik dalībnieki un piemeklētie interjeri, būs arī šīs sezonas telpas un to vajadzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau iepriekšējā sezonā tapa skaidrs, ka telpai ir jāatspoguļo dalībnieku personības, tāpēc arī šajā sezonā būs iespēja redzēt to, kas viņus patiesi aizrauj un iedvesmo. Cik dažādi dalībnieki, tik dažādi būs arī jaunās sezonas stāsti. Skatītājiem būs iespēja redzēt gan līdzsvara meklējumus CiGun nodarbībā kopā ar Zitu Siliņu skaistajā Botāniskajā dārzā, gan izzināt sietspiedes tehniku pie Sabīnes Vekmanes.

Tāpat arī jaunā sezona skatītājus aizvedīs ziemīgā ekspedīcijā uz mežu, kur par gardiem ēdieniem rūpēsies Renārs Purmalis, kā arī piedāvās ļauties meditatīvam mieram pie Lindas Īstenās. Šie un vēl citi stāsti ļaus ne tikai iepazīt dalībniekus un pieaicinātos raidījuma viesus, bet arī kopīgi rast iedvesmu jaunām telpu pārvērtībām.

Bez nu jau ierastajām telpām – virtuves, guļamistabas, dzīvojamās istabas – šogad izaicinājumu dizainerēm “metīs” arī nestandarta telpas, piemēram, ziemas dārzs, kas vienlaikus pilda arī ēdamistabas, atpūtas zonas un virtuves funkciju.

Šajā sezonā pārvērtības notiks arī sieviešu krīzes centra “Mīlgrāvis” virtuvē un ēdamistabā, kā arī divu mazo ģimenes biznesu pieteiktajās telpās – nelielā lauku kafejnīcas viesu zālē ar savu ļoti sirsnīgo un nedaudz skumjo stāstu, kā arī mājražotāja ražošanas darbnīcas garāžā, kas pielāgota dažādu pašmāju gardumu gatavošanai.

“Kad liekas, ka mūsu raidījumā pārvērtības ir īstenotas jau visdažādākajās telpās un nekas vairs nespēj pārsteigt, jaunā sezona mūs atkal iepriecinās ar patiesi ļoti dažādiem dalībniekiem un viņu dzīvesstāstiem. Kolorīti hobiji, sirsnīgi ģimenes stāsti, īsta sava darba un nodarbošanās mīlestība. Tas iedvesmo visu mūsu radošo komandu – ķerties klāt atkal jaunu un jaunu kopīgu stāstu veidošanai. Tiešām ceram, ka skatītajiem tie būs tikpat saistoši un aizraujoši kā mums,” saka viena no raidījuma producentēm Luīze Feldmane.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Iepriekšējās sezonās IKEA interjera dizaineri sevi jau ir pierādījuši, apliecinot, ka viņiem ir pa spēkam iekārtot jebkuru telpu. Šajā sezonā esam uzņēmušies jaunus izaicinājumus – pārveidosim arī uzņēmumu telpas un uzlabosim apstākļus sieviešu krīzes centrā.

Ceram, ka mūsu piedāvātie risinājumi un idejas, kā optimizēt un pārveidot dažādas telpas, ne tikai uzlabos mūsu raidījuma dalībnieku sadzīves apstākļus mājās un pilnveidos uzņēmējdarbības telpas, bet arī kalpos kā iedvesma un praktiski padomi raidījuma skatītājiem,” stāsta IKEA interjera dizaina nodaļas vadītājs Darius Rimkus.

“Šajā sezonā mēs atkal esam sarūpējuši negaidītus pārsteigumus mūsu galvenajiem varoņiem. Un man vienmēr ir patīkami no malas novērot saimnieku neziņu, ekspektācijas un tad finālā lielo prieku, ieraugot gala rezultātu. Tas tiešām ir iedvesmojoši!” teic raidījuma vadītājs Kristaps Tālbergs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm