tv3.lv

Raidījums ”Izgaršo Latviju” kopā ar Kristapu Rasimu atgriežas pie skatītājiem

No 5. februāra kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītāji aicināti mesties jaunos garšu piedzīvojumos raidījuma ”Izgaršo Latviju” sestajā sezonā. Arī šā pavasara sezonā iemīļotais aktieris un Latvijas garšu izzinātājs Kristaps Rasims kopā ar ”Rimi” gardēžiem turpinās meklēt un atklāt dažādus pašmāju produktus visā Latvijā.

25. janvārī 17:02

Raidījuma “Izgaršo Latviju” jau sestajā sezonā aktieris Kristaps Rasims kopā ar ”Rimi” gardēžiem dosies Latvijas garšu bagātību meklējumos, atklājot jaunus produktus un parādot tos skatītājiem. Raidījuma recepte paliek nemainīga – skatītāji tiks iepazīstināti ar Latvijas pārtikas preču ražotājiem un viņu ražoto produkciju, turklāt ikvienam būs iespēja ielūkoties ražošanas procesa aizkulisēs – tur, kur parasti nepiederošas personas netiek ielaistas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skatītāji uzzinās arī uzņēmumu vadītāju raibos dzīvesstāstus un kopā ar ”Rimi” gardēžiem atklās unikālas receptes, iedvesmojot nebijušiem garšas piedzīvojumiem arī savā virtuvē.

”Jā, mēs esam maza valsts, mums nav dārgu derīgo izrakteņu, bet mums ir nenovērtējami un uzņēmīgi cilvēki, kuri ar savu neatlaidību spēj saražot garšīgus un pats galvenais kvalitatīvus produktus, ar ko iepriecināt garšu kārpiņas. Un, pateicoties spītībai un uzņēmībai, ar šiem produktiem viņi arī iekaro pasaules tirgus un labāko šefpavāru virtuves.

Tas ir paradokss, ka bieži vien mūsu produkciju pazīst labākie pasaules restorāni un lielas veikalu ķēdes, bet mēs paši par to neko nezinām. Tāpēc arī mēs vēlamies parādīt mūsu ražotājus, viņu produkciju un, pateicoties ”Rimi” gardēžu meistarībai, arī atklāt vienkāršas, bet vienlaikus arī gardas receptes, ko pašiem pamēģināt savās virtuvēs,” atzīst raidījuma vadītājs Kristaps Rasims.

Skaties raidījumu ”Izgaršo Latviju” kopā ar Kristapu Rasimu no 5. februāra plkst. 19.20 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm