Kā izvairīties no "pūdera efekta"?

0 Komentāru
Kā izvairīties no
Foto: Publicitātes foto

Lai arī dienas grimam no tavas ikdienas būtu jāaizņem vien 15 minūtes, arī tas prasa rūpīgu pieeju un zināmas iemaņas. Ar skropstu tušu un lūpu zīmuli būs par maz – lai dienas darbus vari veikt ar pārliecību, ka izskaties tikpat labi, kā no rīta, jāvelta laiks arī tonālā krēma un pūdera uzklāšanai. Kā to darīt pareizi, radot dabīgu iespaidu – to noskaidrosim kopā ar “Douglas Make-up skolas” dibinātāju Mareku un viņa modeli Ditu.

Tonālo krēmu ērti uzklāt, izmantojot otu, taču jāatceras pāris knifu – tas jāklāj plānā kārtiņā, ar otu veicot īsas un ātras kustības, krēmu pludinot. Noteikti nevajag otu pār sejas ādu slidināt gariem vilcieniem – tā sapludināšana neizdosies, bet veidosies svītras.

Dāmas nereti izvairās no pūdera lietošanas baidoties, ka tas būs redzams, taču, kā uzsver Mareks – pūdera efekts rodas vien tad, ja tas uzklāts nepareizi. Kā to izdarīt pareizi? Šeit noderēs tehnikas pārzināšana – jāizmanto ota, uz pieres pūderi klājot virzienā uz sāniem, savukārt uz pārējās sejas – virzienā uz leju. Uz kakla to var klāt rotējošām kustībām. Visai sejai jāpietiek ar to, kas palicis uz otas pēc pūdera ieslaucīšanas tajā un liekā nokratīšanas.

Kad uzklāts tonālais krēms un pūderis, kā arī iezīmēta vaigu līnija, tikai tad var ķerties pie acu un lūpu skaistināšanas. Skropstas skaisti izcelsies, ja izmantosi atliecēju, taču atceries tūlīt pēc atliekšanas iegūto rezultātu nostiprināt ar tušu, un tikai tad ķeries klāt otrai acij.

Iegūto rezultātu, kā arī citus noderīgus padomus skaties video!

Ditas grimam tika izmantoti šādi produkti:

Ja arī tu vēlies satikt kādu no “Douglas Make-up skolas” meistariem un īsā laikā apgūt vērtīgas zināšanas par sejas ādas kopšanu un dekoratīvo kosmētiku, apmeklē nodarbības tirdzniecības centros “Spice”, “Akropole”, “Mols” un “Rīga Plaza”, kā arī veikalā “Douglas” Brīvības ielā 55. Vairāk informācijas meklē ŠEIT!

0 Komentāru