Kā pārsteigt sievieti Valentīna dienā? Uzzini, par ko svētkos sapņo Latvijā populāras dāmas

Tūlīt klāt gada romantiskākie svētki – Valentīna diena. Vīrieši, vai esat izdomājuši, kā pārsteigt un palutināt savas mīļotās dāmas? Šī ir diena, ka viņas ir pelnījušas īpašu lutināšanu. Esam apkopojuši Latvijā populāru meiteņu mazos sapnīšus par romantiskām svinībām, kas noderēs, plānojot pārsteigumu savai sirdsdāmai.

2017. gada 9. februārī 14:15

Viena no Latvijas skaistākajām sievietēm – “Mrs.Top of the World 2016” skatītāju simpātija Zanda Panava – atklāj, ka, lai Valentīna diena izdotos, daudz nevajag – “strādās” klasiskas vērtības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Skaistas un smaržīgas puķes no mīļotā ir neatņemama sirdssvētku dienas sastāvdaļa. Un romantiskas paštaisītas vakariņas sveču gaismā pieliks punktiņu uz “i”,” tā Zanda.

Savukārt dziedātāja un altiste Katy Tindemark uzsver, ka mīļotajam šajā īpašajā dienā savu dāmu jāpārsteidz ar mazu, mīļu dāvaniņu.

Viņa pati mēdz pārsteigt mīļos, nosūtot mazas dāvaniņas ar kurjera palīdzību. Valentīna diena iekrīt otrdienā – kāpēc nepārsteigt savu īpašo cilvēku, ar kurjeru nogādājot ziedus un izsmalcinātu šampanieti uz viņa darbavietu?

Savukārt šova “Netīrās dejas” simpātiskākā meitene Lauma Anšmite spriež, ka neko pārspīlētu jau mīlētāju svētkos nevajag.

“Galvenais, lai mans mīļotais cilvēks šajā dienā ir kopā ar mani. Būt kopā ir pats svarīgākais.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Protams, būs patīkami, ja vīrietis par būs atcerējies par Valentīna dienu,” svētkus gaida šova dalībniece.

Vienkārši padomi skaistām svinībām

Iedvesmojies un pārsteidz arī tu savu sirdsdāmu! Lūk, daži vienkārši padomi, kas noderēs Valentīna dienas svinībām!

Vai tās būtu kārtīgas vakariņas vai šampanietis ar zemenēm, pasniedz to skaisti! Uzklāj mazu galdiņu diviem, neaizmirsti par ziediem un svecēm uz galda!

Dekors uz galda var nebūt vienkārši dekors, bet gan ietvert kādu īpašu vēstījumu jums abiem. Ja sapņojat par kopīgu ceļojumu uz Parīzi, uz galda lieliski iederēsies neliels Eifeļa tornītis.

Padari svinības personiskas un parādi otram, ka viņš tev nozīmē visu! Sagatavo mazu kartīti ar īpašu tekstu mīļotajam, kas sagaidīs viņu pie galda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad vēl, ja ne Valentīna dienā? Šajā dienā tava otrā pusīte ir pelnījusi pašu labāko. Cel galdā īstu šampanieti no Francijas “G.H.MUMM” un izbaudi, kā tā burbulīši atmirdz mīļotās laimes pilnajās acīs. Starp citu, “G.H.MUMM” ir Viņas Majestātes Karalienes Elizabetes II oficiālais šampanieša piegādātājs. Un tava mīļotā taču ir karaliene, vai ne?

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm