tv3.lv

Kā tika radīti visi pasaules sarežģītākie projekti? Skaties dokumentālajā seriālā ”Neiespējamā inženierija” TV6!

Zinātnieki, izgudrotāji, pētnieki, inženieri – tie ir cilvēki, kas virza pasaules attīstību, cilvēki, kas likuši pamatus tam, ka bijis iespējams realizēt neiedomājami sarežģītus un apjomīgus projektus. No 1. februāra darbdienās  TV6 piedāvā izzinoši izklaidējošu dokumentālo seriālu ”Neiespējamā inženierija”, kurš ieskatās pasaules sarežģītāko projektu īstenošanā soli pa solim – no idejas līdz realizācijai.

2021. gada 1. februārī 11:54

Seriāls stāsta gan par vēsturiskiem veikumiem – piemēram, kā tika radīta britu armijas varenākais karakuģis, gan arī mūsdienu inženierijas mākslas darbiem un pasaules brīnumiem – kā tika uzbūvēts gigantiska izmēra trīs kilometrus garš tilts seismiski aktīvā zonā?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā tiek projektēti un uzcelti pasaules augstākie debesskrāpji, kā tiek būvētas lidostas un lidlauki vietās, kuras apdraud dabas katastrofas, kā tapa pasaules lielākā pasažieru lidmašīna Airbus A380, kā tika uzbūvēts stadions ar pasaulē lielāko atbīdāmo jumtu, kā tika izrakts pasaules garākais tunelis un kā tika īstenoti daudzi citi ļoti izaicinoši, neticami sarežģīti projekti.

Seriāls piedāvā intervijas ar ideju un projektu autoriem, kā arī to īstenotājiem, atklāj lielākos izaicinājumus un grūtības, ar kurām nācās sastapties projektu realizācijas laikā, kā arī saistošā veidā informē par vēsturiskiem izgudrojumiem un zinātniskiem atklājumiem, kas vispār ļāvuši ko tādu īstenot.

Iepazīsti pasauli un tās varenākos inženierijas sasniegumus – būves, tiltus, iekārtas, vilcienus, lidmašīnas un kosmosa kuģus, – un uzzini, kā tie tapuši! Skaties dokumentālajā seriālā ”Neiespējamā inženierija” no 1. februāra darbdienās plkst. 16:10 TV6!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm