tv3.lv

“Kad cīņai ar savu spēku vien nepietiek!” Seko līdzi īstām kaislībām un intrigām šovā “Izdzīvotāji”

No 7. marta ceturtdienās plkst. 21:40 kanāla LNT skatītājus priecē jauns aizraujošs šovs “Izdzīvotāji” – jau trīsdesmit ceturto sezonu. Šajā sezonā šovā satiekas dalībnieki, kas reiz jau piedalījušies un izcēlušies ar īpaši agresīvu, viltīgu vai neparedzamu spēli. Tie ir spilgtākie dalībnieki, kuri mainīja spēles gaitu visneparedzamākajos brīžos.

2019. gada 25. martā 15:48

Tie ir dalībnieki, kuri krita citiem uz nerviem, kuri spēja piemānīt visus, kuru nākošos gājienus neviens nevarēja paredzēt. Viņi visi ir pārliecināti par sevi, un tagad viltīgāki, mācījušies no savām kļūdām un izstrādājuši jaunas stratēģijas. Starp dalībniekiem ir divi sezonu uzvarētāji, ir vairāki skatītāju favorīti, un daudziem dalībniekiem šis nebūs ne otrais, bet jau trešais vai pat ceturtais “Izdzīvotājs”. Lai nu kā, viens ir skaidrs – viņi visi kā viens ir cīnītāji, kam nav zemāka mērķa par uzvaru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovu uzsāk divdesmit dalībnieki, kurus sākumā, kā ierasts, sadala vairākās ciltīs. Šoreiz tās ir divas – Mana un Nuku cilts, kas vēlāk tiek apvienotas. Ciltis sacenšas spēka, veiklības un atjautības pārbaudījumos, un komandai, kura zaudē, no savām rindām jāizslēdz viens dalībnieks. Šeit arī sākas spēles svarīgākā daļa – nepietiek būt fiziski veiklam un spēcīgam, lai uzvarētu. Nāksies īstenot viltīgas stratēģijas, lai netiktu izbalsots, bet panāktu, lai izbalsotu kādu citu – veidot attiecības, sadraudzēties, sarunāt, shēmot, vērpt intrigas un pat melot…

Kad ciltis tiek apvienotas, sākas individuāla cīņa, kurā var vairāk paļauties uz savu spēku. Tomēr bez labām attiecībām ar pārējiem šova dalībniekiem neiztikt, jo viņi nonāks žūrijā, kas noteiks, kurš ir uzvarētājs.

Šovs pamatoti tiek uzskatīts par vienu no pārsteidzošākajiem un negaidītākajiem pavērsieniem piesātinātāko, jo veidots tā, ka patiesie dalībnieku plāni skatītājām paliek nezināmi – dzirdamas tikai dažādas iespējamās shēmas. Piedevām šī sezona solās būt jo īpaši aizraujoša, jo visi dalībnieki ir rūdīti un ar pieredzi. Starp dalībniekiem būs pavisam nesen kanālā LNT iepazītā Obrija no šova 32. sezonas, kura šoreiz nolēmusi rīkoties noteiktāk un izlēmīgāk, bet atvainoties par savu rīcību pēc tam.

Mikaela, kura ļoti cerīgi iesāka šova 33. sezonu, bet nobiedēja pārējos ar savu aso prātu un spēku pārbaudījumos, tāpēc ātri vien tika nodota un izslēgta, šoreiz plāno rīkoties viltīgāk un neatklāt uzreiz savu patieso spēku. Jo kurš gan grib paturēt spēlē sāncensi, kuru nav iespējams uzvarēt? Kāds ir nolēmis nebūt tik paranoisks, kāds rīkoties fleksiblāk, vēl kāds būt laipnāks un iecietīgāks pret pārējiem, bet vēl kāds tieši otrādi – nežēlot nevienu.

Kura stratēģija izrādīsies vispiemērotākā, kā veiksies šova dalībniekiem un galu galā – kurš uzvarēs un iegūs miljons dolāru lielo balvu? Visas šova sērijas skaties ŠEIT!

Skaties pirmo šova sēriju šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm