tv3.lv

Kad dzīve vienā dienā pārvēršas mutuļojošās krācēs! Skaties spāņu melnā komēdijseriālā "Bīstamās mammītes" TV3 Life!

TV3 Life turpina aizsāktās tradīcijas un no 24. jūlija sestdienu un svētdienu vakaros piedāvā jaunu, aizraujošu seriālu tikai pieaugušajiem “Bīstamās mammītes”.

2021. gada 21. jūlijā 13:50

Kritiķu augsti novērtētā un skatītāju iemīļotā spāņu melnā komēdijseriāla centrā ir četras pavisam vienkāršas mammas – Maite, Virhīnija, Lurdesa un Amparo –, kuras iekuļas pavisam neparastā situācijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viena no viņām sarīko virtuves kombaina prezentācijas vakaru, un notiek nelaimes gadījums – nejauši tiek nogalināta viena no vakara visiem – nepatīkamā, kaitinošā un visiem apnikusī Elvīra. Izceļas pamatīga panika – ko darīt, ko iesākt, vai ziņot policijai, vai tomēr mēģināt notikušo slēpt?

Sabijušās, ka likumsargi neticēs versijai par nelaimes gadījumu, dāmas pieņem lēmumu noslēpt bojā gājušās sievietes mirstīgās atliekas un klusēt par notikušo mūžīgi mūžos. Tomēr viņas pat nenojauš, ka tas ir tikai nepatikšanu sākums… Kāds ir redzējis, ka viņas tumsas aizsegā pārvieto Elvīras ķermeni, izrādās, ka Elvīras vīrs gribējis atbrīvoties no sievas, un viņa nolīgtais slepkava arī novēro mammītes, un tas aizsāk neparastu notikumu un sakritību ķēdi.

Noziegums, meli, noslēpumi, draudi, šantāža, nepieredzēti un neticami notikumi, izmisums, histērijas, stresā un steigā pieņemti lēmumi – tas viss ved četras draudzenes arvien dziļāk un ātrāk nezināmos ūdeņos, kur valda arvien lielāka neskaidrība un bailes par nākotni. Tikko liekas, ka viss būs veiksmīgi atrisinājies, notiek atkal kas neparedzēts, un jāmeklē arvien jauni risinājumi un izeja no neskaitāmām bezizejām, taču arī ikdiena nav apstājusies – ir jāiet uz darbu, jārūpējas par bērniem, jāsaņemas un jāturpina dzīvot tālāk, it kā nekas nebūtu noticis.

Seriāls priecēs visus melno komēdiju cienītājus – tajā robeža starp komisko, traģisko un panisko ir ļoti smalka.

No liktenīgās dienas četru sieviešu dzīves pārvērtušās mutuļojošās krācēs – vai viņām izdosies izbēgt no soda, skaties jaunajā seriālā “Bīstamās mammītes no 24. jūlija sestdienu un svētdienu vakaros plkst. 22:30 TV3 Life!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm