tv3.lv

Kad pēc kara jaunajam pārim nākas iepazīt vienam otru no jauna! Seko līdzi notikumiem bestsellera "Svešzemniece" ekranizējumam TV3 Life!

Prieks visiem amerikāņu rakstnieces Diānas Gabaldones bestsellera “Svešzemniece” cienītājiem, un arī tiem, kas grāmatu nav lasījuši – TV3 Life piedāvā šīs grāmatas ekranizējumu seriāla formātā!

2021. gada 9. aprīlī 10:50

Seriāla notikumi sākas uzreiz pēc Otrā pasaules kara beigām – cilvēki svin nāvējošā un postošā kara beigas. Jauna medmāsa Klēra sagaida no kara pārrodamies vīru Frenku, un abi mēģina sākt visu no jauna. Pieci atšķirtības un kara gadi ir atstājuši savu nospiedumu, un jaunajam pārim nākas iepazīt vienam otru no jauna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču notiek kas negaidīts un neparedzēts – piepildoties senai skotu leģendai par iespējamu ceļošanu laikā, Klēra attopas vairākus gadsimtus senā pagātnē… Un vēsturiskais, fantastiskais, mistiski skaistais mīlestības stāsts var sākties pa īstam! Ko Klēra sastaps senajā pagātnē, kas viņu tur sagaida?

Seriāls iekaroja skatītāju un kritiķu neviltotas simpātijas, kopumā 70 reizes nominēts uz dažādām balvām, no kurām ieguvis 31 balvu gan kā labākais fantastikas žanra seriāls, gan par labākajiem vīriešu un sieviešu lomu tēlojumiem.

Seriālam pagaidām uzņemtas piecas sezonas, un pagājušā gadā tika sākta sestās filmēšana, taču visus plānus un termiņus izjauca pandēmija. Tomēr pavisam nesen seriāla veidotāji iepriecinājuši fanus ar ziņu, ka sestās sezonas filmēšana ir atsākusies.

Viena no pasaules pārdotākā romāna uzrakstīšanas stāsts ir interesants ar to, ka amerikāņu rakstniece Diāna Gabaldone 1988. gadā sāka rakstīt stāstu tikai treniņa nolūkos, un viņai pat nebija nodoma to kādam rādīt.

Diānas Gabaldones aizraušanās ir vēsture, zinātniskā fantastika un ceļojumi, un īpaši saista tieši Skotijas vēsture, tāpēc likumsakarīgi viņa sāka pētīt tieši Skotiju, tās vēsturi, un grāmatas sižets ir mistiskiem notikumiem bagāts.

No 10. aprīļa brīvdienu vakaros plkst. 22:30 ieslēdz TV3 Life un ienirsti aizraujošā, spraigā un brīžiem mazliet biedējošajā stāstā “Svešzemniece” – tie ir garantēti piedzīvojumi, romantika, mīlestība, šaubas un pārdzīvojumi, bet netrūks arī erotikas un vardarbības. Viss kā dzīvē!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm