tv3.lv

Kad vientuļa tēva dzīvē ienāk liktenīga nejaušība, kura noved pie mīlestības! Skaties seriālu "Mani mīļie meli" TV3 Life!

TV3 Life turpina priecēt turku seriālu cienītājus – pēc seriāla “Augstākā sabiedrība” noslēguma, piedāvājot jaunu, sirsnīgu ģimenes attiecību stāstu, kam dzīvot līdzi, – seriālu “Mani mīļie meli”.

2021. gada 16. augustā 13:17

Seriāla centrā ir vientuļais tēvs Nežats – kopš sieva viņu pameta un devās nezināmā virzienā, viņš viens uzņēmies rūpes par savu mazo meitu Kairu. Nežats gan nekad meitai nav spējis izstāstīt patiesību, ka mamma ir viņu pametusi, tāpēc mammas vārdā viņš Kairai raksta vēstules.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meitene domā, ka mamma Āfrikā strādā par brīvprātīgo un ļoti gaida, ka viņa kādu dienu atgriezīsies. Taču laiks iet, Kaira aug lielāka, un melus noslēpt kļūst arvien grūtāk… Turklāt Nežats ir piemirsis, ka pirms gada mammas vārdā ir apsolījis, ka viņa atbrauks uz Kairas nākamo dzimšanas dienu.

Nu dzimšanas diena tuvojas, Kaira svēti tic, ka mamma ieradīsies, un priecīgi satraukta gaida viņu. Nežats ir izmisumā – viņam var nākties beidzot atklāt meitai patiesību, taču palīgā nāk nejaušība. Tieši Kairas dzimšanas dienā viņas mājā ir nonākusi Suna – jauna sieviete, ar kuru Nežats iepazinies saistībā ar darbu, un meitene notur viņu par savu mammu.

Negribīgi, tomēr Suna piekrīt šo vienu dienu nospēlēt Kairas mammas lomu, taču šī situācija ievelkas garumā. Tālāk viss, kā jau turku seriālos ierasts – neparedzami un interesanti pavērsieni, pārpratumi, kaislības un, protams, visa centrā – mīlestība.

Nežata lomā iejuties Latvijas skatītājiem ne tik labi pazīstamais turku aktieris un modelis Furkans Palali, kurš 2011. gadā ir atzīts par Turcijas gada labāko modeli, bet aktiera karjerai pievērsies 2009. gadā un nospēlējis galveno lomu jau trīs turku filmās un septiņos seriālos. Galveno sieviešu lomu Sunu atveido jauna turku aktrise Asli Bekiroglu, kuras karjerā šī ir tikai otrā vadošā loma.

Dzīvo līdzi aizkustinošajam Turcijas mīlestības stāstam “Mani mīļie meli” no 16. augusta darbdienās plkst. 16.55 TV3 Life!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm