tv3.lv

Kad vīrietim jāpārņem bērnu audzināšana! Seko līdzi notikumiem seriālā "Pēdējais īstais vīrs" TV6!

No 18. maija darbdienās TV6 piedāvā pasaulē iecienīto komēdijseriālu “Pēdējais īstais vīrs” par nepārspējamo trīs meitu tēvu Maiku Baksteru un viņa izmisīgajiem centieniem saglabāt vīrišķību un pašcieņu strauji mainīgajā pasaulē, kurā arvien vairāk sāk dominēt sievietes.

2021. gada 18. maijā 12:08

Maiks strādā par aktīvās atpūtas veikala mārketinga menedžeri, tāpēc daudz laika pavada, dodoties ceļojumos un fotografējot, kas dod viņam iespēju izrauties no ģimenes dzīves rutīnas. Diemžēl laiki mainās – viņa sieva Vanesa darbā dabūjusi paaugstinājumu, bet Maika priekšnieks uzskata, ka kompānijai jāreklamē sevi interneta vidē, tāpēc ceļojumos viņam vairs nebūs jādodas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ko tas nozīmē Maikam? Tikai to, ka viņam būs vairāk jāpievēršas meitu audzināšanai. Meitas gan ir jau lielas – Īvai ir 13 gadi, Mendijai 17, bet Kirstinai 20 gadi un mazs dēliņš Boids. Visi kopā dzīvo zem viena jumta – pārpratumi, kuriozi, nesaskaņas, strīdi ir neizbēgami. Maiks mēģina izmantot katru mirkli, lai meitām iemācītu visu par dzīvi un pasauli – par tādu, kādu to redz viņš.

Par to, kādam jābūt īstam vīrietim – vīrietim pašam jāprot apmainīt mašīnai riepa, un īsts vīrietis dejo tikai tad, ja kāds mēģina iešaut viņam kājās. Maika pasaulē vīrieša un sievietes lomas ir strikti nodalītas, un tam tā arī jāpaliek. Viņš nedomā sadzīvot ar to, ka īsti veči ir izzūdoša vērtība…

Tomēr pasaulei Maika novecojušie uzskati ir diezgan vienaldzīgi, un viņam nākas sadzīvot pat ar to, ka Mendijas draugs apmeklē solāriju un manikīru. Maika pēdējā cerība ir mazdēls Boids – varbūt vismaz viņu izdosies izaudzināt par kārtīgu veci?

Komēdijseriāls izpelnījies neviltotas skatītāju simpātijas un pozitīvas kritiķu atsauksmes un ieguvis arī vairākas balvas kā gada labākais seriāls. Maika Bakstera lomā iejuties amerikāņu aktieris un komiķis Tims Allens, kura konservatīvie uzskati ir ļoti līdzīgi viņa atveidotā tēla – Maika uzskatiem. Seriālam uzņemtas deviņas sezonas, kas visas arī būs redzamas Latvijas skatītājiem.

Seko Baksteru ģimenes jautrajai ikdienai no 18. maija darbdienās plkst. 19:00 TV6!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm