tv3.lv

Atgriezies dzīvē pēc svētkiem! Patiešām asprātīgas un aizraujošas filmas, kas izārstēs pēcsvētku īgnumu

Gada nogales ballīšu maratons ir galā, un daudzu sirsniņās iezagusies viegla depresija. Ballēties vairs negribas, ārā pārāk auksts un vasara vēl ļoti tālu. ”TVPlay Premium” iesaka izmantot tumšos janvāra vakarus, lai beidzot noskatītos visas filmas, ko jau sen gribēji redzēt. Mums ir uzmundrinošas komēdijas, jautras multenes un īsts asumiņš, kas liks tavam pēcsvētku īgunumam pazust kā uz burvju mājiena!

2019. gada 12. janvārī 17:30

Filma, bez kuras citēšanas šogad neizdzīvosi: Kriminālās ekselences fonds

Ja tu vēl neesi redzējis ”Kriminālās ekselences fondu”, tu šogad vienkārši nevarēsi piedalīties sarunās ar draugiem. Seriāla košie citāti kā ”Saki – siers, domā – vagīna”, ”Kāda vafele, tādas kājas”, ”Tur ir pauti, tur ir prāts un skaistuma izjūta” un citi jau kļuvuši par folkloru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!

Tagad ”Kriminālās ekselences fonds” pieejams arī ”TVPlay Premium”! Skaties kaut uz riņķi visu dienu, jo šī ir filma, kurā ar katru nākamo skatīšanās reizi pamanīsi ko jaunu.

Meklē TE!

Skumjas? Piemet dzīvei pipariņu ar aizraujošām zagļu medībām

Visas romantiskās filmas Ziemassvētku laikā noskatītas, ir laiks atkal piemest savai dzīvei asumiņu! ”TVPlay” piedāvā  “Zagļu medības” –  skarbu kriminālsāgu par Losandželosas apgabala šerifa departamenta elites vienības vīriem un trim slīpētākajiem banku laupītājiem valstī.

Visu ceļi krustojas brīdī, kad zagļu trijotne nolemj īstenot šķietami neiespējamu noziegumu – aplaupīt Federālo rezervju banku Losandželosas centrā.

Galvenajā lomā pievilcīgais skotu aktieris Džerards Batlers, kā arī reperis ”50 cent”! Šis būs veids, kā momentā izpeldēt no pēcsvētku skumjām un iepeldēt īstā amerikāņu spriedzē!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meklē TE!

Tumšie vakari paskries vēja ātrumā ar stilīgu seriālu

Tumšie ziemas vakari ir kā radīti, lai pakutinātu savus nervus ar kādu lielisku, aktuālu zinātniskās fantastikas seriālu. ”TVPlay Premium” piedāvā pavisam svaigu futūristisku seriālu ”Cilvēki” no Lielbritānijas.

Seriāla darbība norisinās paralēlajā pasaulē, kurā katras ģimenes pirktākais jaunais “gadžets” ir cilvēkveidīgs robots-kalpotājs.

Turklāt šis nebūs kārtējais dīvainais mēģinājums radīt ko stilīgu par robotu tēmu. Seriālu augstu novērtējuši kritiķi, tas ticis pie neskaitāmiem apbalvojumiem. ”Zinātniskā fantastika nobriedušiem prātiem” – tā ”Cilvēkus” paslavējuši skatītāji.

Meklē seriālu TE! 

Lielam smaidam – ezis ar zili rozā adatām un asa sižeta multfilma

Reizēm garastāvokļa uzlabošanai vislabāk noder kāda multene. Ezis ar zili rozā adatām un ass sižets – jau tagad sejā parādās smīniņš, vai ne? Slēdzies klāt ”TVPlay Premium” un meklē ”Ezīti Bobiju”!

Ezītis Bobijs ir pats stiprākais, gudrākais un dumpīgākais visā ežu dzimtā. Pēc kādas negantas cīņas ar “Tie Tū” viņš zaudē atmiņu un dodas ceļojumā, kas izmaina viņa dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meklē TE!

Slikts jaunā gada sākums? Amizanta filma par pavisam ērmīgiem Jaungada notikumiem

Tavs jaunais gads sācies uz ne visai iepriecinošas nots? Neuztraucies, citiem klājies vēl dīvaināk, un tas pat iemūžināts filmās, par ko visi tagad priecājas.

”TVPlay Premium” piedāvā filmu ”Ir laiks”, kur romantika iet roku rokā ar zinātnisko fantastiku un aizraujošu sižetu.

Kādas ne īpaši izdevušās Jaungada ballītes laikā, Tima tēvs savam 21 gadu vecajam dēlam atklāj noslēpumu. Viņu ģimenes vīriešiem piemīt unikālas spējas – ceļot laikā. Vēsturi izmainīt viņam nav pa spēkam, taču viņš var izmainīt to, kas notiek un ir noticis viņa personīgajā dzīvē. Tims nolemj mainīt pasauli… un atrast sev draudzeni…

Romantika un zinātniskā fantastiska vienkopus – šī būs filma, par kuras skatīšanos varēsi viegli vienoties arī ar otro pusīti!

Meklē filmu TE!

Viss riebjas? Mums ir filma, kas patīk pilnīgi visiem!

Un ja gads iesācies ar absolūtu ”viss riebjas” noskaņojumu, ”TVPlay Premium” piedāvā uz reāliem faktiem balstītu filmu, kura līdz šim nav atstājusi vienaldzīgos nekur pasaulē. Filma ”Neaizskaramie” saņēmusi 36 apbalvojumus kino pasaulē un joprojām turas kritiķu un skatītāju mīlētāko filmu augšgalos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Filma stāsta par attiecībām starp aristokrātisku bagātnieku, kurš pēc negadījuma ir spiests atlikušo dzīvi pavadīt invalīda ratiņos un viņa melnādaino apkopēju – bijušo noziedznieku, kurš lai vai kā, bet bauda dzīvi un iedvesmo tam arī citus! Arī tevi!

Skaties TE!

Un tās ir tikai dažas no lieliskajām filmām, ar kurām izkrāsot tumšos ziemas vakarus piedāvā ”TVPlay Premium”! Skaties filmas, seriālus, dokumentālos raidījumus, aktuālākās sporta pārraides – visu, ko sirds kāro sev izdevīgā laikā un bez reklāmām. Meklē TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm