Atgūsti motivāciju, dzīvesprieku un ticību saviem spēkiem – noskatoties iedvesmojošas filmas

Nereti ikvienam no mums nolaižas rokas un liekas, ka dzīvē viss ir ne tā kā vēlamies, domājam, ka nekas neizdodas un gribas saviem sapņiem, mīlestības meklējumiem atmest ar roku. Viss kas šādos brīžos nepieciešams ir iedvesma! Apskati iedvesmojošās filmas, kas balstītas uz patiesiem notikumiem ir atrodamas Go3 platformā!

29. janvārī 16:26

Baudi filmas platformā Go3, smelies iedvesmu un ātri vien nonāksi pie apziņas, ka nedrīkst padoties, ka jādarbojas tālāk un tikai darbs un pacietība spēj sniegt vēlamos augļus!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Biogrāfiskā drāma “Tiesības uz laimi”

Stāsta par Kirsu Gārdneru, kuram ir lieli sapņi, taču viņam neizdodas tos sasniegt. Viņam rodas iespēja kļūt par brokeri, taču, lai to sasniegtu, jāiziet prakse, kuras laikā viņš nesaņem algu. Kriss piekrīt, taču, kad sieva viņu pamet un nemaksāšanas dēļ nākas izvākties no mājas, Krisam jāizdomā, kā aprūpēt savu dēlu. Viņi kļūst pat bezpajumtniekiem un dara visu, lai izdzīvotu. Taču Kriss ir apņēmības pilns sasniegt ko vairāk.

Galvenajā lomā aktieris Vils Smits un viņa dēls Džeidens Smits.

Biogrāfiska filma “Cieņa”

Jau bērnībā bija skaidrs, ka Areta Franklina ir muzikālais ģēnijs. Tomēr tā laika Amerikā, augot afroamerikāņu ģimenē, ar to vien bija par maz. Viņas ceļš ir piemērs ikvienam cilvēkam. Cauri smagiem sarežģījumiem privātajā dzīvē viņa izdarīja to, par ko citi baidās, pat sapņot – viņa ar savu mūziku mainīja pasauli.

Galvenajā lomā lieliskās balss īpašniece Dženifera Hadsone.

Vēsturiska drāma “Karaļa runa”

Tā diena ir pienākusi, princim Albertam ir jākāpj tronī un jākļūst par Lielbritānijas karali Džordžu VI. Bet vairāk par jauno atbildību, princi uztrauc viņa runas traucējumi. Zinot, ka valstij nepieciešams karalis, kurš spēj efektīvi komunicēt ar tautu, prinča sieva, Elizabete, nolīgst aktieri un runas pedagogu no Austrālijas, kurš varētu palīdz tikt galā ar topošā karaļa stostīšanās problēmu. Starp abiem vīriešiem izveidojas neparasta draudzība, jo lai monarhs runātu pārliecinoši ir jāizmanto īpaši netradicionālas metodes.

Galvenajā lomā aktieris Kolins Fērts.

Biogrāfisks stāsts “Monako princese”

Dramatisks stāsts par leģendāro Holivudas aktrisi, “Oskara” balvas ieguvēju Greisu Kelliju, kura pameta spožo karjeru, kļūstot par Monako prinča Rainera III laulāto draudzeni. Filmas darbība risinās pagājušā gadsimta 60. gados – laikā, kad nelielā Franču Rivjēras pilsētvalsts nonāca politiskā konfliktā ar Franciju.

Titullomu filmā atveido aktrise Nikola Kidmena.

Biogrāfiska drāma ar sporta elementiem “Naudas spēle”

Uz patiesiem notikumiem balstīta filma par Billiju Bīnu, izbijušu beisbola spēlētāju, kurš metis pie malas beisbola spēlēšanu, lai kļūtu par Oklendas Athletics komandas menedžeri. 2002. gada sezona sākas bezcerīgi – ir zaudēti labākie spēlētāji, kam komandas budžets neļauj samaksāt honorārus. Tad Billijs pieņem darbā ekonomistu Pīteru, kas komandas formēšanai izmanto matemātiskas formulas un ar statistikas palīdzību meklē un atrod tirgū visnenovērtētākos sportistus. Nevienam nevajadzīgi spēlētāji par zemu cenu. Šī taktika liek smīnēt konkurentiem un neapmierina ne treneri, ne komandas vadību, tomēr gan Billijs, gan viņa asistents tai kvēli tic.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Galvenajā lomā aktieris Breds Pits.

Biogrāfiska filma “Teorija par visu”

Filma “Teorija par visu” stāsta par vienu dižākajiem prātiem mūsdienu pasaulē – britu zinātnieku Stīvenu Hokingu. Studējot Kembridžā, Stīvens iemīlas mākslas studentē Džeinā, un viņu mīlestība kļūst par lielāko spēku, kas palīdz viņiem pārvarēt dzīves liktos šķēršļus, kad Stīvenam 21 gada vecumā diagnosticē nedziedināmu slimību.

Galvenajā lomā Edijs Redmeins.

Biogrāfiska filma “Pirmais cilvēks uz Mēness”

Filma “Pirmais cilvēks uz Mēness” ir aizraujošs stāsts par NASA leģendāro misiju kosmosā, kuras vispārākais mērķis bija nogādāt cilvēku uz Mēnesi. Tās galvenais fokuss ir Nīla Armstronga dzīve no 1961. līdz 1969. gadam – padziļināts un aci-pret-aci ieskats, kas balstīts uz Džeimsa R. Hansena grāmatas motīviem. Filmā atklāsies tie upuri, kādus Armstrongam un nācijai nācās nest, lai īstenotu vienu no bīstamākajām misijām pasaules vēsturē.

Galvenajās lomās Kails Čandlers un Raiens Goslings.

Vēsturiskā drāma “Luisa Veina kaķu pasaule”

Vēl pirms pāris gadsimtiem cilvēka vienīgais mājas mīlulis bija suns. Bet tikai līdz brīdim, kad 19.gadsimtā britu gleznotājs Luiss Veins ievēroja kaķus un sāka gleznot šos dzīvniekus. Luisa Veina krāšņie zīmējumi ātri vien apceļoja visu pasauli un padarīja ekscentrisko mākslinieku slavenu, bet gleznu varoņus – kaķus, par arvien pieprasītākiem mājas mīluļiem. Taču tikai viņš pats zināja, kāda ir šīs popularitātes cena – patiesa, bet ļoti īsa mīlestība.

Galvenajās lomās kaķi un Benedikts Kamberbačs.

Biogrāfiskā drāma “Tikai drosmīgie”

Mēs visi esam cilvēki, bet daži kļūst par ugunsdzēsējiem. “Tikai drosmīgie” ir patiesos notikumos balstīts stāsts par kādu ugunsdzēsēju vienību, kas ar savu varonību, apņēmību un spēju upurēties kļūst par vienu labākajām ugunsdzēsēju vienībām ASV. Kamēr vairums ļaužu izvairās no briesmām, viņi dodas tām pretī, sargājot citu cilvēku dzīvību, mājas un visu kas tiem dārgs. Viņi kļūst kā brāļi, un tam ir īpaša nozīme, kad nākas stāties pretī kādam liktenīgam ugunsgrēkam.

Galvenajā lomā Alekss Rasels.

Biogrāfiska drāma “Džulī un Džūlija”

Amerikāniete Džūlija Čailda kopā ar vīru pārceļas uz dzīvi Francijā un kaislīgi vēlas iemācīties franču kulinārijas noslēpumus, taču, par nelaimi, neviena franču pavārgrāmata vēl nav izdota angļu valodā. Tādas grāmatas izdošanas kļūst par viņas mērķi, tādēļ viņa iestājas slavenajā “Cordone Bleu” pavāru skolā, kļūstot par pirmo amerikāņu sievieti, kam tas izdevies. Viņa vēlas atturēt amerikāņus no saldētiem un konservētiem pusfabrikātiem, parādot, cik brīnišķīgs ir svaigi gatavots ēdiens. Pusgadsimtu vēlāk, ņujorkiete Džulī Pauela, kas neveiksmīgi mēģinājusi rakstnieces karjeru, uzstāda sev uzdevumu – gada laikā pagatavot visas 524 receptes, kas publicētas Čaildas pavārgrāmatā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Galvenajās lomās Merila Strīpa un Eimija Adamsa.

Kura no jebkad uzņemtajām filmām ir tavs lielākais motivācijas avots?

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm