tv3.lv

Atpūtini prātu! TOP 5 labākās filmas eksāmenu nogurdinātiem jauniešiem

Iestājies maijs, un siltums priecē Latvijas iedzīvotājus. Kamēr pieaugušie izbauda saulaino laiku, tikmēr skolēniem ir cītīgi jāgatavojas eksāmeniem. Skaties.lv sadarbībā ar “TVPlay Premium” ir parūpējies par to, lai jums, skolēniem, būtu iespēja atpūtināt prātu. Izvēlējāmies piecas aktuālākās filmas, kas noderēs mācību maratona starplaikā.

2019. gada 21. maijā 12:46

Romantiķiem – “Mīlestību Simonam”

Vai arī tev ir noslēpumi, ar kuriem tu vēlētos padalīties, bet ir bailes, ka tevi nesapratīs un neuzklausīs? Šīs filmas stāsts varētu tev palīdzēt nostāties uz pareizā “viļņa”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Filma ir smieklīgs un izjusts stāsts par aizraujošu sevis meklēšanas un iemīlēšanās ceļojumu. Ikkatrs ir pelnījis īstu mīlu, bet septiņpadsmit gadus vecajam Saimonam Spieram tas ir nedaudz sarežģītāk.

Viņš ģimenei un draugiem vēl nav atklājis, ka viņam ir jūtas pret puišiem. Simons ir iemīlējis anonīmu klasesbiedru, kuram nezina identitāti. Abu jautājumu atrisināšana izrādās smieklīga, traka un dzīvi izmainoša.

Lai noskatītos filmu spied šeit.

Melnais humors atslodzei – “Dedpūls 2”

Filma asa sižeta un “melnā” humora piekritējiem. Dedpūls ir lieliska izeja, lai uz mirkli nedomātu par eksāmeniem.

“Marvel” komiksu lielākais pļāpu kule ir atgriezies! Varenāks, labāks un vēl neķītrāks nekā agrāk. Laikā, kad pie horizonta ir parādījies jauns superkareivis, kuram ir jāizpilda nāvējoša misija, Dedpūlam nākas pārdomāt draudzības un ģimenes jēgu savā dzīvē, kā arī to, kas ir jādara īstam supervaronim, kad ir jāsasper ienaidnieku dibenus veselās 50 nokrāsās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dažreiz rīkoties pareizi nozīmē cīnīties ar netīrām metodēm. Galvenajā lomā lieliskais Raiens Reinoldss.

Filmu skaties te!

Muzikāla pauze – “Pirmklasīgās 3”

Mūzika, kā jau zināms, ir lielisks veids, kā aizmirst raizes un ļauties mieram. Tāpēc esam pievienojuši sarakstam mūziklu, kas izraisīs pozitīvas emocijas. Pēc uzvaras a capella pasaules čempionātā un koledžas pabeigšanas muzikālās grupas “Bellas” meitenes gaida īstā dzīve – prom no skatuves prožektoriem un slavas spozmes.

Katrai no viņām ir savi mērķi un sapņi, ko dzīvē darīt tālāk, taču kad parādās pati mazākā iespēja atkal apvienoties, lai piedalītos tūrē Eiropā, “Bellām” divreiz nebūs jāsaka! Tas būs viens traki muzikāls piedzīvojums!

Iesakām noskatīties pirmās divas filmas arī, lai labāk būtu saprotams filmas sižets un meiteņu draudzība. Galvenajā lomā Anna Kendrika.

Filmu skaties šeit!

Pakutini nervus! “Reinkarnācija”

Ja esi viens no tiem cilvēkiem, kuram patīk šausmenes un nebaidies tās skatīties arī viens, tad šīs filmas stāsts tevi psiholoģiski un emocionāli pārsteigs. Un pakutinās eksāmenu stresā sagurušos nervus!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz ar Grehemu ģimenes vecmāmiņas Ellenas nāvi kādreiz viņas tik mierīgajā namā, kurā nu dzīvo meita ar ģimeni, sāk notikt neizskaidrojamas lietas.

Šķetinot noslēpumainos notikumus, Ellenas meita atklāj arvien biedējošākus un šausminošākus faktus par savu dzimtu. Enija saprot, ka šausmu pirmsākumi meklējami senā pagātnē, bet vai viņai izdosies atrast lāsta noslēpumu, kas tiek nodots no paaudzes paaudzē?

Spied šeit un ļaujies šausmām!

Pēceksāmenu piedzīvojumu gaidās – “Spiegs, kurš mani pameta”

Noslēgumā piedāvājam noskatīties vieglu filmu par noslēpumiem attiecībās un to ietekmi, lai noskaņotos vasaras piedzīvojumiem un jautrībai, kas gaidīs pēc eksāmeniem! Nu, labi, varbūt ne tik ļoti vētrainiem piedzīvojumiem.

Divas labākās draudzenes, trīsdesmitgadnieces Odrija un Morgana, pašas pret savu gribu tiek ierautas starptautiskā sazvērestībā, kad viņu dzīvoklī pēkšņi uzrodas Odrijas bijušais draugs, kurš, kā izrādās, ir spiegs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņam uz papēžiem min algoti slepkavas, no kuriem tagad ir jāglābjas arī abām draudzenēm. Bēgot cauri visai Eiropai, draudzenes neticamā kārtā sveikā izkļūst no visām briesmām, turklāt pa ceļam vēl izdomā plānu, kā izglābt pasauli. Galvenajā lomā Mila Kunisa.

Skaties šeit!

“TVPlay Premium” novēl tev veiksmīgi nokārtot eksāmenus un atgādina – ja gribas atpūtināt prātu starp mācīšanos, jebkurā laikā un bez reklāmām meklē labākās filmas “TVPlay Premium”!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm