Filmu ieteikumi pašiem mazākajiem skatītājiem

Nākamās paaudzes televīzija “Go3” rūpējas nevien par asa sižeta un citu žanra filmu klāstu, bet arī jaunākajai auditorijai piemērotu saturu. Bērni iespējams ir vēl prasīgāka auditorija, nekā vairums pieaugušo, tieši tāpēc ir svarīgs kā filmu estētiskais izpildījums, tā arī saturiskais. Piedāvājam Go3 pieejamo filmu izlasi, kas aizraus jūs un arī bērnus.

5. martā 11:04

Velniņa” (garums: 25 minūtes)

Varbūt kāds vēl atcerās šo 1999. gada brīnišķīgo studijas “Rija” veidoto animācijas filmu, kurā lomas ieskaņojuši arī Andris Freidenfelfs (Fredis) un Kaspars Upacieris (Ufo)? Režisores Ingas Prauliņas sirsnīgā un atsperīgā īsfilma veidota pēc Rūdolfa Blaumaņa pasakas motīviem un stāsta par diviem velniņiem, kuri izbēg no elles un nonāk zemes virsū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abi velniņi ar savu burvestību cenšas izstrādāt dažādus jokus ar godīgo saimnieku, bet viss ikreiz pavēršas pret diviem laupītājiem. Kad velniņi satiek skaisto un labo princesi, viņi drīz vien saprot, ka labam būt ir daudz interesantāk. Viņi pamet elli, lai pārvērstos par divām puikām.

Haizivs stāsts” (garums: 86 minūtes)

Filmu studijas “Dreamworks” 2004. gada filma tika nominēta arī ASV Kinoakadēmijas balvai par labāko animācijas filmu. Filmas centrā ir Oskars – zivtele, kas allaž par spuras tiesu paglābjas no nepatikšanām. Lai iegūtu respektu un atzinību koraļļu rifā, kurā viņš dzīvo, Oskars samelo, ka sakāvis haizivs bosa dēlu Leniju. Viņš gan nenojaušs, ka viņa meli pavisam drīz nāks gaismā.

Šī ir viena no spēcīgākajām animācijas filmām, kas asprātīgā veidā smīn par klasiskās Holivudas žanriem, piemēram, kriminālfilmu žanru un gangsterfilmām. Bet neuztraucieties, ziķeriem šīs būs ļoti piemērots skatāmgabals – trāpīgs, asprātīgs un vizuāli saistošs!

Runcis zābakos” (garums: 85 minūtes)

Pavisam nesen kinoteātru ekrānos parādījās multfilma “Runcis zābakos: pēdējā vēlēšanās” (2022), kas turpina neatvairāmā runča piedzīvojumu stāstu. Lieliskai filmu pēcpusdienai vērts pārskatīt animācijas franšīzes pirmo daļu. Tā uzvarēja arī “Kids Choice Awards” kategorijā “Iemīļotākā animācijas filma”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Leģendārais Runcis zābakos dodas varonīgiem piedzīvojumiem pilnā ceļojumā, lai kopā ar ideju meistaru Oliņu Aleksandru Boliņu un drosmīgo kaķenīti Kitiju Maigķepu nozagtu Zosi, kas dēj zelta olas.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm