Go3 kino jaunumi tavam nedēļas noslēgumam

Nākamās paaudzes televīzija “Go3” piedāvā plašu filmu un seriālu klāstu, kas derēs ikvienam, kas meklē aizraujošu, interesantu un rosinoši skatāmvielu nedēļas nogalē. Kā tajā neapmaldīties?

17. septembrī 11:00

Platformā “Go3” pieejamas ne tikai pasaules klasikas, bet arī “HBO” labākie seriāli, “Paramount+” dokumentālās filmas un realitātes šovi. Turklāt cita starpā – arī brīnišķīgas filmas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vimbldona (2004) 

Pīters Kolts ir profesionāls tenisa spēlētājs, kuram zudušas ambīcijas, līdz ar to Pīters pasaules rangā nokritis līdz 119. vietai. Drīz vien viņš satiek jauno un daudzsološo tenisisti Liziju Bredburiju, kura Pīteram palīdz atgūt vēlmi uzvarēt.

Domājams, ka tenisa sezonas izskaņā šī filma būs saistoša ikvienam sporta un, jo īpaši, tenisa cienītājam. Turklāt 2024. gadā kinoteātros parādīsies arī režisora Luka Gvadajīno jaunākais veikums – filma “Challengers” ar Zendaju galvenajā lomā. Jūs jābūt gataviem!

Van Gogs. Pie mūžības vārtiem (2018) 

Vinsents Van Gogs bija apsēsts ar glezniecību un sapņoja izmainīt pasauli. Viņš visur jutās kā trimdinieks un vienmēr gribējis atrast jaunu gaismu gleznām, kuras vēl neviens nav redzējis. Laikā, kad ikdienas dzīve un kaislība uz glezniecību viņam sagādāja tikai jaunas un jaunas ciešanas, Van Gogs pievēršas lietām, kuras atrodas ārpus ierastās sapratnes par laika ritējumu, lai vēl par soli vairāk pietuvinātos mūžības vārtiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mākslas interesentiem un Van Goga piekritējiem – šī būs izcila skatāmviela jums Vilema Defo izpildījumā!

Fabelmeni (2022)

Filmas ir sapņi, kas nekad netiek aizmirsti. Režisora Stīvena Spīlberga līdz šim personiskākā filma, kas balstīta režijas meistara bērnībā. Jaunais Semijs Fabelmens kopā ar ģimeni dzīvo Arizonā laikā pēc Otrā pasaules kara. Pēc kāda kino apmeklējuma Semijs iemīlas filmās, sāk tās veidot pats un atklāj, kā filmās mītošais spēks palīdz viņam saskatīt patiesību ģimenes noslēpumos. Filmas ir sapņi, kas nekad netiek aizmirsti. Režisora Stīvena Spīlberga līdz šim personiskākā filma, kas balstīta režijas meistara bērnībā.

Babilona (2022) 

Jā, tas beidzot ir noticis! “Go3” pieejama viena no pērna gada apspriestākajām filmām. Breds Pits un Margota Robija režisora Demiena Šazela (“La La Land” un “Whiplash”) episkajā odā Holivudas Zelta laikmetam. Stāsts par pārmērīgām ambīcijām un nežēlīgām galējībām seko galveno varoņu uzplaukumam un pagrimumam nevaldāmas dekadences laikmetā Holivudā.

Pazudušā šķirsta meklējumos (1981) 

Kino klasika cienītājiem un vienkārši labas izklaides baudītājiem – visas Indiana Džonsa filmas tagad pieejamas “Go3”! (izņemot 2023. gada filmu).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piedzīvojumu meklētājs Indiana Džonss ASV valdības uzdevumā dodas mistiskā Derības šķirsta meklējumos. Viņam līdzi dodas viņa senais draugs Salla un bijusī mīļākā Meriona Reivenvuda. Džonsam šķirsts ir jāatrod ātrāk par nacistiem un viņa oponentu, franču arheologu Renē Beloku.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm