tv3.lv

Izbaudi jaudīgāko skaņu k/t Kino Citadele un laimē konkursā īpašas balvas no filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma

Jau nākamnedēļ k/t Kino Citadele, Rīgā, tiks atklāta Baltijā modernākā Scape kinozāle, kura tapusi, pilnībā pārbūvējot kinoteātra lielāko zāli – 1. auditoriju. Kino baudītājiem tas nozīmē vēl spilgtākas emocijas, skatoties pasaules labākās filmas kinoteātrī. Lai iepazīšanās ar 1. auditorijas jauno ampluā būtu neaizmirstama,  k/t Kino Citadele komanda jaunajā kinozālē ir sarūpējusi pirmizrādi filmai Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma. Ja vēlies laimēt biļetes uz šo filmu vai uz jebkuru filmu jaunajā zālē un “spicus” suvenīrus, piedalies aizraujošā konkursā!

2016. gada 18. martā 11:46

Scape apmeklētājiem piedāvās izbaudīt jaunāko kino tehnoloģiju un inovāciju sniegtās iespējas, ko nodrošinās Latvijā pirmais Barco 4K lāzerprojektors, Ziemeļeiropā jaudīgākā skaņu sistēma (Dolby Atmos), platākais ekrāns un citi ievērojami pārsteigumi! Scape zāle k/t Kino Citadele tiks atklāta ar specefektiem bagātās filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma pirmizrādi 24. martā. Šī filma īpaši patiks fantastikas un asa sižeta kino cienītājiem.  Turklāt pirmoreiz uz lielā ekrāna varēsim vērot abus varoņus – Betmenu un Supermenu. Šī savienība iestāsies par cilvēces nākotni un tas nozīmē, ka piedzīvojumi ir garantēti jau filmas pirmajās minūtēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paldies par piedalīšanos, konkurss ir noslēdzies. Uzvarētāji paziņoti šeit!

Konkurss

Piedalies konkursā no 18. līdz 21. martam un laimē filmas suvenīrus un kino dāvanu kartes uz jebkuru filmu k/t Kino Citadele Scape auditorijā! Nepalaid garām iespēju novērtēt k/t Kino Citadele vēsturē vērienīgākās pārbūves rezultātu, izbaudot kino skatīšanos Baltijā modernākajā Scape kinozālē!

Vairāk par filmu vari uzzināt šeit, savukārt par jauno zāli lasi  scape.lv!

  Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

  Foto no filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm