tv3.lv

Kino akcija bērniem: iepriecini vienaudzi ar grāmatu!

Jau piektdien, 1. jūlijā, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos vasaras gaidītākā piedzīvojumu filma visai ģimenei LDM: Lielais draudzīgais milzis (The BFG). Leģendārā kino režisora Stīvena Spīlberga radīto elpu aizraujošo kinematogrāfisko ceļojumu bērnu literatūras pasaulē pavadīs īpaša akcija, kuras laikā ikviens bērns ar savas mīļākās grāmatas palīdzību varēs iepriecināt vienaudzi.

2016. gada 30. jūnijā 12:02

Ietekmīgās kino personības Stīvena Spīlberga jaunākais veikums ir populārā bērnu un jauniešu rakstnieka Roalda Dāla darba ekranizējums. Režisoru šoreiz ir uzrunājis stāsts par bāreni Sofiju, kura ar Lielā draudzīgā milža palīdzību iepazīst krāšņu un noslēpumainu milžu pasauli. Šajā neparastajā ceļojumā desmitgadīgā Sofija noskaidro, ka draudzīgais un sirdsgudrais milzis ne tikai kolekcionē sapņus un ļauj tiem nonākt līdz bērniem visā pasaulē, bet arī spēj saglabāt sirsnību un iejūtību daudz lielāku, draudīgāku un apjukušāku milžu sabiedrībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Britu rakstnieks Roalds Dāls tiek uzskatīts par vienu no izcilākajiem divdesmitā gadsimta rakstniekiem, kura sarakstīto grāmatu vidū ir tādi bērnu un pusaudžu vidū iemīļoti darbi kā Matilde, Čārlijs un šokolādes fabrika un Fantastiskais Lapsas kungs.

Foto

Filmas LDM: Lielais draudzīgais milzis izplatītāji Latvijā ir parūpējušies par īpašu akciju. Dodoties uz seansiem Kino Citadele Multikino un Cinamon kinoteātros, ikviens bērns tiek aicināts ņemt līdzi kādu aizraujošu grāmatu, kuru pats jau ir izlasījis un kuru kā iepriecinājumu vēlētos uzdāvināt kādam vienaudzim. Visas grāmatas tiks nodotas Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centram Krīzes centrs, savukārt grāmatas dāvinātājs saņems jauku pārsteigumu no Apgāda Zvaigzne ABC un iecienītā cepumu zīmola Selga.

Video: filmas treileris

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm