tv3.lv

Kino Citadele atklās lielāko jaunās paaudzes kinozāli Ziemeļeiropā

K/t Kino Citadele jaunā kinozāle SCAPE dāvās iespēju baudīt pasaules līmeņa kino tehnoloģiju pieredzi un premium komfortu. Visaptveroša dzidra skaņa, nepārspējama attēla kvalitāte un milzīgs ekrāns – lielisks kino piedzīvojums tepat, Latvijā.

2016. gada 18. martā 16:18

Vērienīgākā pārbūve kinoteātra vēsturē

Ar specefektiem bagātās filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma pirmizrādi k/t Kino Citadele tiks atklāta jauna kinozāle SCAPE. Kinozāle tapusi, pilnībā pārbūvējot kinoteātra 1. auditoriju, kas ir vērienīgākā pārbūve kinoteātra 12 gadu ilgajā vēsturē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

K/t Kino Citadele jaunā kinozāle SCAPE piedāvās Latvijā vēl nebijušu jaunāko kino tehnoloģiju un inovāciju sniegtās iespējas, ko nodrošinās Latvijā pirmais Barco 4K lāzerprojektors, Ziemeļeiropā jaudīgākā skaņu sistēma Dolby Atmos un platākais ekrāns, kura platums sasniedz 24 metrus. Jauninājumi Kino Citadele joprojām ierindo Austrumeiropas lielāko un modernāko kinoteātru topa augšgalā. Arī pēc sēdvietu skaita tā būs lielākā SCAPE kinozāle Baltijā – 561 sēdvietas iekārtotas auditorijā un 40 vietas izvietotas balkonā.

Kinozāle aprīkota ar premium eko ādas krēsliem, kas ir platāki nekā iepriekšējie, sniedzot lielāku komforta sajūtu filmas skatīšanās laikā. Tāpat būs iespēja izbaudīt privātu atmosfēru, atrodoties balkonā, kas pēc vērienīgās zāles pārbūves piedzīvojis ievērojamas izmaiņas.

3D brilles un skaņa no griestiem sola “aiznest prātu”

Pateicoties jaunajam lāzerprojektoram, kādi pasaulē uzstādi vien 100 kinozālēs, tiks nodrošināts maksimāls gaismas starojums uz ekrāna. Tādējādi tiek sniegts augstas kvalitātes vizuālais baudījumu un iespēja filmā ieraudzīt vissīkākās detaļas. To visu paspilgtinās Dolby Atmos daudzdimensionālā skaņa, kas izskan arī no kinozāles griestiem, ļaujot aizmirsties skaņas baudījumā. Iedzīvinātais 3D attēls un visaptverošā skaņa nojauc realitāti, skatītāju pārņem sajūtas par atrašanos filmā. Tas nav izstāstāms un aprakstāms, tas ir jāizbauda, norāda kinoteātra pārstāvji.

Jauno pieredzi kinoskatītāji varēs baudīt no 24. marta ar filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma pirmizrādi. Tuvākās filmas, kuras plānots rādīt jaunajā zālē, ir Džungļu grāmata (The Jungle Book), Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš (Captain America: Civil War) un Mednieks un ledus karaliene (The Huntsman: Winter’s War).

Foto: Kino Citadele

Foto: Kino Citadele

Ja vēlies jauno kinozāli apmeklēt viens no pirmajiem, turklāt to darīt bez maksas, piedalies konkursā un laimē ielūgumu uz filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma Latvijas pirmizrādi vai jebkuri citu filmu!

Video

https://www.youtube.com/watch?v=RmDcFBryLQs

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm