tv3.lv

Kinoteātros pirmizrāde glamūrīgai komēdijai Klasesbiedrenes

Iepriecinoša ziņa brīnišķīga izklaides kino cienītājiem! Piektdien, 17. jūnijā, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos viena no pēdējā laika amizantākajām krievu komēdijām Klasesbiedrenes. Tā piedāvā perfektu vasaras kokteili – neaizmirstamu vecmeitu ballīti, valdzinošu glamūru un kūrortpilsētas tveici.

2016. gada 15. jūnijā 10:29

Kolorītais kino stāsts Klasesbiedrenes aizved uz Sočiem, kur jānotiek Katjas kāzām. Laimīgo draudzeni sveikt ierodas arī trīs viņas draudzenes, kurām gan katrai ir savas nedienas privātajā dzīvē. Vecmeitu ballītē pludo šampanietis, nauda tiek tērēta pa labi un kreisi un jautrība sit augstu vilni, taču līdz brīdim, kad notiek kas tāds, ko neviena no draudzenēm nevarēja paredzēt – Katja pieķer savu līgavaini ar citu sievieti. Turklāt nevis šādu tādu, bet izteiksmīgu blondīni ar vēl izteiksmīgākām krūtīm. Protams, līgava krīt histērijā, kliedzot, ka ir gatava apprecēt jebkuru citu vīrieti, tikai ne savu izredzēto! Bet kāzas viņa nav gatava atcelt, un tām jānotiek jau nākamajā dienā. Draudzenēm ir tikai viena nakts, lai atrastu Katjai cienīgu vīru, taču viņas tas nebiedē un apņēmīgā kompānija ķeras pie topošā līgavaiņa meklēšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Komēdijas Klasesbiedrenes producents Maksims Rogaļskis atzinis, ka jau sen sapņojis uzņemt baudāmu izklaidējošu kino, taču līdz šim bija sastapies ar labu scenāriju trūkumu. Tāpēc, tiklīdz viņš izlasījis šo scenāriju, nekavējoties sācis organizēt spilgtu kino personību komandu, kas lasīto realizētu. Rezultātā viņam izdevies radīt projektu, kurš iepriecina ar labiem aktierdarbiem, asprātīgiem dialogiem, uzrunājoši glamūrīgu darbības vidi un aizraujošu scenārija attīstību.

Foto

Krievu kino cienītājiem gan vislielāko pārsteigumu sagādā vienas no galvenās lomas atveidotājas Svetlanas Kodženkovas vizuālās pārvērtības. Izskatīgā blondīne komēdijā Klasesbiedrenes pārsteidz ar efektīgas brunetes tēlu. Šīs pārmaiņas ierosinājusi pati aktrise, citādi visas galvenās varones filmā būtu blondīnes.

Video: filmas treileris

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm