tv3.lv

Kinoteātros pirmizrāde komēdijai Manas lielās grieķu kāzas 2

Jau piektdien, 25. martā, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos ilgi gaidītais turpinājums vienai no skatītāju iemīļotākajām komēdijām Manas lielās grieķu kāzas. Daudzsološajā filmā Manas lielās grieķu kāzas 2 atkal ir iespēja sastapties ar temperamentīgo aktrisi un dramaturģi Niju Vardalosu, kura par pirmās daļas scenāriju tika nominēta prestižajai Oskara kino balvai.

2016. gada 24. martā 12:43

Bija jāpaiet vairāk nekā desmit gadiem, lai leģendārās komēdijas veidotāji radītu turpinājumu kolorītajam stāstam par šķietami vecmeitas dzīvei nolemto grieķieti Tulu un viņas ekstravagantās ģimenes iesaistīšanos Tulas kāzu organizēšanā. Tagad uz kinoekrāniem Tula tiek iesaistīta vēl lielāku un efektīgāku kāzu organizēšanā, kuru fonā plašās ģimenes lokā temperamentīgi tiek risināta arī viņas laulības krīze un attiecības ar spuraino meitu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākotnēji aktrise un dramaturģe Nija Vardalosa bažījusies, vai viņai Tulas vīra Jana lomā izdosies pierunāt atkārtoti filmēties īru izcelsmes aktieri Džonu Korbetu. “Zvanīju Džonam un jautāju, vai viņš ir gatavs mani atkal skūpstīt. Un viņš sapņainā balsī atrauca: “Vienmēr, mazulīt…” Tad es sapratu, ka mūsu lielajai ekrāna ģimenei ir visas iespējas vēlreiz apvienoties. Pat pirmā filmēšanas diena mums bija īpaša, jo pēc tās grieķu restorānā skaļi atzīmējām kolēģes dzimšanas dienu,” atklāj Nija Vardalosa.

Kulta komēdijas Manas lielās grieķu kāzas veiksmes stāsts sākās 2002. gadā, kad tā tika lutināta ar kinokritiķu un skatītāju komplimentiem. Filmas starptautiskos panākumus apstiprināja arī finansiālie ieņēmumi. Tās globālie ieņēmumi tika lēsti vismaz 368 miljonu ASV dolāru apmērā. Tas ir viens no visu laiku izcilākajiem finansiālajiem rādītājiem komēdijas žanra ietvaros.

Foto

Video: filmas treileris

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm