tv3.lv

Latviešu valodā un bez maksas: 5 asa sižeta grāvēji un piedzīvojumu filmas

2020. gada 27. martā 17:29

Pārbaudījumiem pilnajā laikā, kad cilvēki tiek aicināti laiku pavadīt mājās, Skaties.lv piedāvā sevi iepriecināt ar filmām latviešu valodā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties.lv filmu sadaļā atrodamas filmas visdažādākajām gaumē – komēdijas, drāmas, romantiskās filmas, asa sižeta grāvējus. Piedāvājumā – piecas lieliskas piedzīvojumu un asa sižeta filmas.

Asa sižeta komēdija "Suns viņu zina"


Losandželosas privātdetektīva Stīva Forda karjeras ziedu laiki jau ir aiz muguras, taču, kad bandīti nozog viņa ģimenes mīluli – suņuku Badiju, viņa profesionālā un personīgā dzīve savijas vienā. Dīvainu apstākļu sakritības rezultātā viņš ir spiests izpildīt bandas prasības, un viņu vajā divi brāļi no Samoa, kas alkst pēc atriebības, dažādi augļotāji un citi šaubīgi tipi.

Tomēr Stīvs ir gatavs uz visu, lai atgūtu savu labāko draugu.

Filmu skaties šeit!


Uz vēsturiskiem notikumiem balstītais "Drakona zobens"


Filma veidota, balstoties uz patiesiem vēstures notikumiem. Kad korumpētais Romas valdnieks Tiberiuss ieradās Ķīnā un pieteica savas tiesības uz Zīda ceļu, viņam pretī stājās Huo Ans un viņa armija, apvienojoties ar elites leģionāriem no romiešu armijas rindām. Huo Anam izdevās apvienot 36 etniskas grupas, lai cīnītos pret Tiberiusu, pasargātu savu zemi un saglabātu līdzsvaru reģionā.
Filmu skaties šeit!

"Sacelšanās" ar Brūsu Vilisu


Notiek brutāla un nežēlīga bankas aplaupīšana ar traģiskām sekām – bankas vadītājs tiek nošauts. Pie laupīšanas izmeklēšanas ķeras FIB īpašais aģents Džonatans Montgomerijs. Drīz atklājas, ka visa nolaupītā nauda ir ziedota labdarībai.

Sākotnējās izmeklēšanas pēdas norāda uz bankas īpašnieku un viņa ietekmīgajiem klientiem, taču, pētot lietu sīkāk, Montgomerijs saprot, ka tiek īstenots daudz apjomīgāks sazvērestības plāns, kam saknes stiepjas vairākus gadus senā pagātnē.

Filmu skaties šeit!

"Sabotāža" ar Arnoldu Švarcenegeru


Saliedēta narkotiku apkarošanas vienība, ko vada Džons “Brīčers" Vartons, veic reidu narkotiku tirgoņu karteļa slēptuvē. Tur viņi apcietina ietekmīgu bandas vadītāju un atklāj iespaidīgu skaidras naudas daudzumu.

Kad no atrastās naudas pazūd desmit miljoni dolāru, aizdomas krīt uz vienību, un Džons saprot, ka vainīgais varētu būt viens no viņa aģentiem.

Kartelis pa vienam nogalina vienības vīrus, un spriedze pieaug brīdī, kad par upuriem kļūst Džona ģimene. Vai viņš spēs likvidēt karteli un atbrīvot savus tuviniekus?
<div class="article-primary-button"><a href="https://www.tv3.lv/filmas/sabotaza-2/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Filmu skaties šeit!</a><!–nextpage–></div>
<h2>Piedzīvojumu komēdija, kas noteikti patiks meitenēm</h2>
Filmas "Spiegs, kurš mani pameta" centrā ir divas labākās draudzenes, trīsdesmitgadnieces Odrija un Morgana, kuras pašas pret savu gribu tiek ierautas starptautiskā sazvērestībā, kad viņu dzīvoklī pēkšņi uzrodas Odrijas bijušais draugs, kurš, kā izrādās, ir spiegs. Viņam uz papēžiem min algoti slepkavas, no kuriem tagad ir jāglābjas arī abām draudzenēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bēgot cauri visai Eiropai, draudzenes neticamā kārtā sveikā izkļūst no visām briesmām, turklāt pa ceļam vēl izdomā plānu, kā izglābt pasauli.

Asprātīgās un dinamiskās komēdijas “Spiegs, kurš mani pameta” režisore ir Sūzena Fogela (seriāls “Chasing Life”). Galvenajās lomās – lieliskās komiķes Mila Kunisa (“Melnais gulbis”) un Keita Makinona (“Spoku mednieki”), kā arī Džastins Terū (“Meitene vilcienā”), Sems Hjūens (seriāls “Svešzemniece”) un Džiliana Andersone (“Slepenās lietas: Es vēlos ticēt”).

Filmu skaties šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm