tv3.lv

Mūsdienu trīsdesmitgadnieku cīņa par karjeru un naudu Staņislava Tokalova spēlfilmā “Mīlulis”

Filmas scenārijs ir daļēji balstīts patiesos notikumos un režisora, scenārija līdzautora Staņislava Tokalova personīgajā pieredzē. Filmas darbība norisinās 2016. gadā. Kā norāda filmas veidotāji, galvenā varoņa vērtības, pasaules redzējums, veids, kā tiek veidotas attiecības, un arī piedzīvotās morālās dilemmas ir sevišķi labi pazīstamas paaudzei, kas dzimusi līdz ar Latvijas neatkarības atjaunošanu – mūsdienu trīsdesmitgadniekiem, ko pamatoti varētu dēvēt par mīluļu paaudzi.

Filmas galvenā varoņa Matīsa tēlā iejuties jaunais aktieris Kārlis Arnolds Avots, kuram šī ir debija spēlfilmā. “Tā ir šodienas trīsdesmitgadnieka izvēle. Tas ir par šodienu. Šī ir pavisam godīga filma, kuru būs viegli nesajaukt ar citām”, norāda Arnolds.

“Filma runā par būtiskām tēmām. Filmas galvenais varonis pārstāv jau mūsdienu, brīvās Latvijas paaudzi paaudzi, kurai mēs uzdodam jautājumu, vai aiz vēlmes sasniegt karjeras rezultātus un nopelnīt, netiek aizmirstas cilvēciskās vērtības”, stāsta “Tasse Films” producente Aija Bērziņa.

Šī gada 22. septembrī pirmizrādi piedzīvos režisora Staņislava Tokalova otrā spēlfilma – “Mīlulis”. 2014. gadā viņa “Mazliet ilgāk” saņēma nacionālo kino balvu “Lielais Kristaps” kā labākā īsfilma. Šo trešdien, 3.augustā vērienīgā pasākumā ” Mīluļu zaļumballē ” norisināsies filmas treilera pirmizrāde.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm