tv3.lv

No aizvēstures līdz ultramoderniem stārķiem un turbo gliemežiem. Multfilmu izlase skolēnu brīvlaikam

Laiks no 11. marta līdz 17. martam Latvijā ir skolēnu brīvlaiks, un tas būs īstais laiks, lai palutinātu savu atvasīti ar kādu jauku multfilmu. “‘TVPlay Premium” īpaši par godu skolēnu brīvlaikam piedāvā pavisam svaigu multeņu izlasi, kuras iespējams noskatīties bez reklāmām, sev ērtā laikā un kompānijā turklāt krietni lētāk nekā kino!

2019. gada 11. martā 17:50

“Stārķi”

Amizants stāsts par veco labo joku, ka bērnus atnes stārķi, kurš patiks kā mazajiem, tā radīs jautrus mirkļus pieaugušajiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stārķi piegādāja mazuļus ģimenēm, vismaz tā bija agrāk. Tagad tie ir pasaules lielākā internetveikala sūtījumu piegādātāji. Juniors ir kompānijas labākais darbinieks, kuru gaida paaugstinājums. Viss mainās, kad viņš netīšām iedarbina Mazuļu radīšanas mašīnu, laižot pasaulē burvīgu meitenīti. Izmisumā atbrīvoties no saiņa ar bērnu pirms viņa vadītājs par to uzzina, Juniors un viņa draudzene Tulpe dodas neaizmirstamā ceļojumā, kas var kādai ģimenei atnest laimi un atjaunot stārķu patieso misiju.

Meklē “Stārķus” TE!

“Ferdinands”

Kad “Stārķi” iepazīti, laiks pievērsties buļļiem! Iepazīsties – Ferdinands, pats labsirdīgākais bullis visā Spānijā.

Neskatoties uz iespaidīgajiem izmēriem un milzu spēku, viņš jau kopš bērnības neizrādīja sevišķu interesi par badīšanos ar saviem sugas brāļiem. Nejaušības dēļ, Ferdinands nokļūst to vidū, kuri tiek izvēlēti, lai piedalītos buļļu cīņās Madridē. Tagad Ferdinandam nāksies aizstāvēt savus miermīlīgos dzīves uzskatus un atgādināt pārējiem, ka grūtību priekšā galvenais ir palikt kāds tu esi. Jo tikai tā tu spēsi izmainīt pasauli sev apkārt.

Meklē “Ferdinandu” TE!

“Krūdi”

“Krūdi” ir stāsts par izdomātu aizvēsturi un tikpat aizvēsturisku ģimeni. Krūdu ģimenes galva kopā ar ģimeni ir spiests pamest zemestrīces izpostīto dzīvesvietu un doties piedzīvojumiem bagātā ceļojumā.

Filmas kvalitāte gan ir varen mūsdienīga – ne velti tā nominēta “Oskara” balvai, bet lomas tajā ierunājusi visa Holivudas zvaigžņu plejāde: Nikolass Keidžs, Emma Stouna, Raiens Reinoldss un citas zvaigznes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meklē filmiņu “Krūdi” ŠEIT!

“Rio 2”

No aizvēstures un krāšņo Riodežaneiro, kur Blū un Pērle pavada laiku aprūpējot savus trīs bērneļus. Mīlošais tēvs, protams, nav ieinteresēts pamest savu drošo un mājīgo dzīvesvietu pasakainajā Riodežaneiro. Taču Pērle uzskata, ka ir pienācis laiks, lai bērni mācītos kļūt par īstiem putniem.

Un tā, visa ģimene dodas ceļojumā uz Amazones mežonīgajiem džungļiem, kur, tāpat kā burvīgajā Rio, valda ugunīgi ritmi, krāšņa daba un kur katra dienu nes sev līdzi elpu aizraujošus piedzīvojumus.

“Rio 2” skaties TE!

“Jautrās pleznas 2”

Arī bērnu iecienītās filmas “Jautrās pleznas” otro daļu var baudīt “TVPlay Premium”!

Pēc elpu aizraujošajiem notikumiem, kad jaunais un talantīgais pingvīnēns Murmulis izglāba savus sugas brāļus, ir pagājuši vairāki gadi. Murmulis ar savu mīļoto pingvīnmeiteni Gloriju ir izveidojuši ģimeni, un viņiem ir mazs un bezgala jauks pingvīnpuika Eriks. Arī jaunajam varonim Erikam nāksies izmantot visu savu drosmi un talantu, lai stātos pretī briesmām, kas uzglūn viņa ģimenei un draugiem.

Meklē “Jautrās pleznas 2” ŠEIT!

“Turbo”

Nekas tā nekaitina temperamentīgo, par ātrumu sapņojošo gliemezi ar skanīgo vārdu Turbo, kā nesteidzīgā ikdienas dzīve, lēnās sarunas un bremzētie kaimiņi. Kaislība uz ātrumu padara Turbo par svešinieku savu lēnīgo sugas brāļu vidū, kuriem sapņi par ātrumu liekas pilnīgs neprāts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Autonegadījums, kurā nokļūst Turbo, negaidīti pārvēršas par īstu veiksmi un dāvina viņam neticamas spējas pārvietoties ar superātrumu. Tagad Turbo var ķerties klāt pie sava galvenā sapņa piepildīšanas – uzvarēt leģendārajās “Indy 500” sacīkstēs.

Filmiņu, kas noteikti ies pie sirds zēniem, meklē TE!

“Lielās Pēdas dēls”

Ādams, savrups trīspadsmitgadnieks, uzsāk pārdrošus meklējumus, lai atrastu savu sen pazudušo tēvu. Izrādās, ka viņa tēvs ir leģendārais Lielā Pēda, kurš slēpjas mežos, lai paglābtu sevi un savu ģimeni no korporācijas “HairCo.”, kas grib veikt zinātniskos eksperimentus ar viņa īpašo DNS.

Tēvs un dēls pavada laiku kopā, atgūstot nokavēto un atklājot, ka arī Ādamam piemīt īpašas spējas, kādas viņam ne sapņos nebija rādījušās. Diemžēl abi vēl nenojauš, ka “HairCo.” jau min viņiem uz papēžiem.

Filmu meklē TE!

Tā ir tikai daļa no “TVPlay Premium” īpašā piedāvājuma par godu skolēnu brīvlaikam! Šīs un citas sev tīkamas multfilmas meklē ŠEIT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm