tv3.lv

Pašmāju kaisles drāmas “Nekas mūs neapturēs” pirmizrāde vērienīgi tiks svinēta visā Latvijā

Režisora Andra Gaujas jaunā filma “Nekas mūs neapturēs” no 10. oktobra būs skatāma gan kinoteātros visā Latvijā, gan arī vērienīgās reģionālajās pirmizrādēs Latvijas lielākajās koncertzālēs. Vairākos pasākumos piedalīsies arī filmā pārstāvētie mūziķi.

2019. gada 7. septembrī 19:00

Andra Gaujas filmas “Nekas mūs neapturēs” Rīgas pirmizrāde notiks 9. oktobrī “Kino Citadele”, un pirms tās uzstāsies filmā skanošo dziesmu izpildītāji Shipsea jeb Jānis Šipkēvics , Evija Vēbere, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

10. oktobrī filmu īpašā Dāmu seansā izrādīs “Apollo Kino” ar filmas autoru un aktieru dalību, kā arī citiem pārsteigumiem.

Filmas “Nekas mūs neapturēs” autorus būs iespējams satikt arī 11. oktobrī Liepājas koncertzālē “Lielajā dzintars” (pēc seansa – diskusija ar psihoterapeitu Ansi Jurģi Stabingi), 12. oktobrī Talsu kinoteātrī “Auseklis” un 12. oktobra vakarā Ventspils koncertzālē “Latvija”, kur muzicēs Evija Vēbere, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs.

13. oktobrī Andra Gaujas jaunākās filmas pirmizrāde paredzēta Rēzeknes “Gorā” ar Evijas Vēberes, Miķeļa Putniņa, Rūdolfa Macata un Rinalda Maksimova muzikālajām performancēm. Bet 13. oktobra vakarā filmas komanda viesosies Cēsīs, un sarunu ar autoriem vadīs Juris Žagars. Padziļināta saruna par filmu un tās tēmām ieplānota 15. oktobrī kinoteātrī “Splendid Palace”.

Biļetes uz filmas pirmizrādēm un sīkāka informācija pieejama filmas mājaslapā nekasmusneaptures.lv. Biļetes iespējams iegādāties arī kinoteātros un pasākuma norises vietās, kā arī “Biļešu paradīzē” – gan internetā, gan kasēs.

Filmas tīzeris

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau vēstīts, ka “Nekas mūs neapturēs” ir Gaujas otrā pilnmetrāžas filma, un tā ir stāsts par lepniem cilvēkiem.

Harizmātiskais mūzikas producents Ralfs Dambergs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu (Kristīne Nevarauska) un mīļāko (Elza Gauja) sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita (Dārta Stepanova). Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.

Scenārists un režisors – Andris Gauja, radošajā komandā – operators Aleksandrs Grebņevs, LGC, mākslinieks Jurģis Krāsons, tērpu māksliniece Līga Krāsone.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm