tv3.lv

Pirmizrāde Veras Brežņevas pirmajam kino skūpstam

Šodien, 4. martā, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos veiksmīgā krievu režisora Mariusa Vaisberga romantiskā komēdija 8 labākie randiņi. Tajā satiekas lieliska krievu un ukraiņu zvaigžņu plejāde un vienu no galvenajām lomām atveido šarmantā popdziedātāja un aktrise Vera Brežņeva.

2016. gada 4. martā 9:09

Komēdijas aizkulišu intervijās Vera Brežņeva atklājusi, ka, neskatoties uz līdzšinējo pieredzi vairākos kino projektos, tikai filmas 8 labākie randiņi uzņemšanas laikā viņa ir piedzīvojusi savu pirmo kino skūpstu. Pievilcīgās aktrises partneris šajā kino stāstā ir ukraiņu TV personība Vladimirs Zeļenskis. ”Vladimirs ir pirmais, ar kuru man filmās ir bijis jāskūpstās. Mums tas bija ļoti nopietns solis, jo negribējās mānīt skatītājus ar butaforisku skūpstu, bet reizē būtu nepiedodami ļauties kaislei, jo esam labi draugi. Ticiet man, ir dīvaina sajūta, ka jāskūpsta labs draugs,” stāsta Vera Brežņeva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgādinām, ka filmas režisors Mariuss Vaisbergs jau ir izpelnījies kinoskatītāju atzinību izklaidējošo filmu žanrā ar tādiem projektiem kā Mīlestība un lielpilsēta un 8 jauni randiņi. Arī viņa jaunākais veikums – filma 8 labākie randiņi – atbilst viegla, pozitīva un asprātīga kino labākajām tradīcijām.

Romantiskā komēdija 8 labākie randiņi ir stāsts par plaukstošas veterinārslimnīcas īpašnieku Ņikitu, kurš negaidīti uzzina, ka ir nāvējoši slims un viņam atlicis dzīvot pavisam maz. Samierinājies ar slikto ziņu, vīrietis sāk meklēt sev aizstājēju, kas pēc viņa nāves varētu parūpēties par Ņikitas sievu, bērniem un biznesu. Tā veiksmīgā uzņēmēja ģimenei pievienojas ugunsdzēsējs Iļja, kurš itin ātri iekaro Ņikitas sievas un bērnu uzticību. Kad šķietami mirstošais vīrs uzzina, ka viņam jādzīvo vēl ilgi un laimīgi, jo ārsts, paziņojot spriedumu, bija sajaucis pacientu analīžu rezultātus, izrādās, ka atbrīvošanās no paša sameklētā konkurenta nemaz nav tik viegla.

Foto

Video: filmas treileris

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm