Skaistas uzvaras, sāpīgi zaudējumi un augstas virsotnes – filmas īstiem hokeja faniem

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals vakar intervijā sacīja: “Par tādu komandu, kāda šogad bija Latvijas izlase, ir jāuzņem filmas.” Cerēsim, ka panākumu garšu un ceļu pie uzvaras kāds reiz apcerēs arī Latvijas kino, taču līdz tam – pāris filmu ieteikumi īstiem hokeja faniem.

29. maijā 15:35

Dzimuši hokejam (2020)

Domājams, ka vakardien izcīnītās bronzas medaļas Pasaules čempionātā hokejā un apziņa, ka Latvijas sportisti var būt starp pasaules labākajiem, ir atkal uzjundījis cerības staru vecākos, kas audzina mazos hokejistus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dokumentālā filma “Dzimuši hokejam” ir stāsts par emocijām, ko sniedz hokejs, Latvijas hokeja aizkulisēm un vietu pasaules hokeja kartē, par to, kā jaunie puikas kļūst par hokejistiem. Stāsts par Latvijas hokeja šodienu un nākotnes perspektīvu. Lieliska filma, ko pārskatīt svētku noskaņās.

Leģenda Dinamo (2014) 

Šī filma ir par hokeja leģendas Sanda Ozoliņa pēdējo sezonu un Arta Ābola pirmo sezonu galvenā trenera amatā. Par līdz šim veiksmīgāko Rīgas Dinamo sezonu KHL.

Šajā filmā tās veidotāji bijuši klātesoši komandas pirmsspēles sapulcē, kuras parasti neļauj filmēt. Šajā filmā – no Rīgas “Daugavas” un otrās līgas līdz Rīgas “Dinamo” sudraba medaļām. Par spēlētāju māņticību un līdzjutēju kaisli. Ar emocijām un skaistiem vārtiem. Par hokeju kā cīņu ar sevi.

Nagano ieraksti (2018) 

Dokumentālā filma “Nagano ieraksti” ir stāsts par Nagano Olimpiskajām spēlēm 1998. gadā, kas Čehijas vēstures grāmatās ierakstītas lieliem burtiem.

Par to jāsaka paldies viņu hokeja komandai. Šajā dokumentālajā filmā aplūkots viņu hokeja valstsvienības ceļš līdz pirmajai zelta medaļai. Vēsturiski spraiga filmas ar milzu enerģiju un emocionālu kapacitāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Slavas zāle: Pjončana 2018 – Hokejs (2018)

Ja ir vēlēšanās atgriezt nervus kutinošo sajūtu, kas pavada hokeja spēles, nākamās paaudzes televīzijā “Go3” sadaļā “Discovery+” atradīsiet šo – Olimpisko spēļu reportāžu.

Olimpiskais hokeja turnīrs Pjončhanā notiekošajās Ziemas Olimpiskajās spēlēs sarūpēja neskaitāmi daudz nervu kutinošus brīžus. Tomēr galvenā intriga bija starp Zviedrijas un Somijas izlasēm. Kura izlase uzvarēja šajā sīvajā cīņā?

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm