tv3.lv

Supervaroņi ieņem Latvijas kinoteātrus

Jau šajā piektdienā, 25. martā, kinoteātros visā Latvijā tiks dots starts supervaroņu kino stāsta Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma (Batman v. Superman: Dawn of Justice) uzvaras gājienam. Populāro komiksu varoņu Betmena un Supermena tēlos šoreiz iejutušies aktieri Bens Afleks un Henrijs Kavils, savukārt filmas režisors ir pieredzējušais zinātniskās fantastikas žanra meistars Zaks Snaiders.

2016. gada 24. martā 18:08

Episkais fantastikas trilleris Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma ir pirmā filma, kurā uz lielā ekrāna ir vērojama abu leģendāro supervaroņu cīņa, turklāt gan 2D, gan 3D formātos. Vērienīgā varoņsāga vēsta par dienām, kad Betmens ir nobažījies, ka Supermens ikdienā atļaujas par daudz izmantot savas īpašās spējas, tāpēc izlemj viņu pārmācīt. Taču, kamēr supervaroņi kārto savstarpējās attiecības, cilvēci negaidīti piemeklē lielākais apdraudējums, kādu tā jebkad ir pieredzējusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Filmas režisors Zaks Snaiders ir atzinis, ka sākotnēji viņam šķitis, ka Supermens un Betmens nespētu sadzīvot vienā pasaulē, tāpēc viņš aktieriem devis lielu brīvību supervaroņu tēlu interpretācijās. “Kopā nonācām pie secinājuma, ka Supermens ir idealizēts tēls, kādi mēs, cilvēki, vēlētos būt, savukārt Betmens atspoguļo realitāti, tai skaitā mūsu domas un darbus. Tieši šī iemesla dēļ daudzi Betmenā saskata antivaroņa iezīmes un vēlas pievērt acis uz to, ka arī Supermens ir darījis sliktas lietas, pat nogalinājis,” filmas aizkulišu diskusijas atklāj Zaks Snaiders.

Foto

Kinokritiķu atsauksmes liecina, ka vērienīgā varoņsāga patīkami pārsteidz ar brīnišķīgu scenogrāfiju un Betmena tēla interpretāciju aktiera Bena Afleka izpildījumā. Pats aktieris atzinis, ka tas nenācies viegli, jo Betmenu līdz šim ir tēlojušas tādas izcilas kino personības kā Džordžs Klūnijs un Maikls Kītons.

Video: filmas treileris

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm