tv3.lv

Tarantīno Lubene – ekskluzīvā seansā uz lielā ekrāna

Kinoblogeri piedāvā kulta režisora Kventina Tarantīno labāko filmu Lubene (Pulp Fiction) uz lielā ekrāna ekskluzīvā seansā 1. jūlijā.

2016. gada 19. jūnijā 19:40

“Iet gadi, mainās paaudzes, valdības, kino un mēs paši, bet viens gan paliek nemainīgs – Kventina Tarantīno leģendārā Lubene joprojām ir tikpat laba kā brīdī, kad to redzējām pirmoreiz. Nu jau tālajā 1994. gadā Lubene nāca kā viesulis un burtiski mainīja kino – tieši pēc tās radās īslaicīgs apakšžanrs “kino Tarantīno stilā”, dažnedažādi pakaļskrējēji un pakaļlēcēji, no Gaja Ričija līdz Janam Kunēnam, bet filmai un tās režisoram viss vainagojās ar Zelta palmas zaru Kannu kinofestivālā un Oskaru!” stāsta Kinoblogeri.lv pārstāvji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Vincents un Džulss ir algoti slepkavas, kuriem uzticēts atgūt noslēpumainu koferi, kurš nozagts viņu bosam Marselasam Volesam. Vincentam ir jāizklaidē Marselasa sieva Mia, kurai patīk dejas un kokaīns. Butčs ir bokseris-neveiksminieks, kurš apsolīja Volesam zaudēt savu nākamo cīņu. Ķirbītis un Saldumiņš nolemj aplaupīt ēstuvi, kurā brokasto Vincents un Džulss – šo un daudzu citu varoņu stāsti ir savērpti mežonīgā kamolā, kurš šķietami sastāv no lētas lubenes lappusēm…

Video

Oskars par labāko scenāriju (un 6 nominācijas), Zelta globuss par labāko scenāriju (un 5 nominācijas), BAFTA balva par labāko scenāriju un labāko otrā plāna lomu Semjuēlam L. Džeksonam (un 6 nominācijas), kā arī ducis citu lielāku un mazāku balvu, kā arī bezgalīga skatītāju mīlestība – tas viss ir Lubene.

Meistarīgi savērptajā, aizraujošajā un nelineārajā stāstījumā kā rūpīgi apstrādāti dimanti mirdz Kventina iemīļotie aktieri – Džons Travolta un Semjuēls L. Džeksons, Uma Tūrmane un Vings Reimss, Tims Rots un Hārvijs Keitels, Rozanna Ārkete un Amanda Plammere, Stīvs Bušemī un Kristofers Vokens… Turpat līdzās – Kool & The Gang, Chuck Berry, Bob Bogle, Nole “Nokie” Edwards, Don Wilson, Neil Diamond, Maria McKee un citi, kuru meldiņi jau sen iededzināti mūsu atskaņotājos, jo filmas skaņu celiņš ir ne mazāk leģendārs, kā pati filma!

Losandželosas tveice uz vienu vakaru pārceļos arī Latvijas vasarā – tiekamies piektdien, 1. jūlijā, plkst. 19.00 kinoteātrī Kino Citadele!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm