tv3.lv

”TVPlay Premium” piedāvā: pikantākā triloģija visiem, kuriem trūkst mīlas vasaras izskaņā

Dzīvē trūkst mīlas un kaisles piesitiena? ”TVPlay Premium” vasaras izskaņā sagādājis īpašu dāvanu – piedāvājam noskatīties ”Greja 50 nokrāsu” triloģiju: ”Greja 50 nokrāsas”, ”Tumsa 50 nokrāsās”, ”Brīvība 50 nokrāsās”.

2019. gada 20. augustā 15:00

Kurš gan nav dzirdējis par šo filmu?

Stāsts sākas, kad koledžas studente Anastasija Stīla, ko atveido Dakota Džonsone, savas saslimušās istabas biedrenes vietā dodas intervēt slaveno uzņēmēju Kristjenu Greju universitātes avīzei, taču meitene nenojauš, kā mainīsies viņas dzīve. Noslēpumainajam, bagātajam un ietekmīgajam Kristjenam iepatīkas Ana. Lai gan meitenes seksuālā pieredze ir visai niecīga, viņa ļaujas šai dēkai un uzzina, ka Kristiana seksuālās tieksmes pārkāpj sāpju un baudas robežas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Filmas pirmo daļu meklē un skaties TE!

Otrajā daļā Kristjens cenšas atgūt Anastasiju, meitene uzstāda virkni noteikumu, pirms dot viņam vēl vienu iespēju. Viņu savstarpējās attiecībās pamazām no jauna uzplaukst uzticēšanās, taču Kristjena pagātnes tumšie noslēpumi ieskauj mīlētājus arvien ciešākā lokā ar vienu mērķi – iznīcināt viņu cerības uz kopīgu nākotni.

Filmas otro daļu ”Tumsa piecdesmit nokrāsās” bez reklāmām skaties TE!

Savukārt trešajā daļā ”Brīvība piecdesmit nokrāsās” Kristjens un Anastasija pēc kāzām dodas izbaudīt medusmēnesi un laimīgos brīžus divvientulībā. Abi nenojauš, ka viņu dzīvē briest tumši notikumi – sens Anastasijas ienaidnieks kaldina atriebības plānu, un arī Kristjena pagātnes rēgi atgādinās par sevi – šie notikumi kļūs par viņu mīlestības un uzticības pārbaudījumu.

Trešo daļu skaties TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Filmu režisore ir Sema Teilore-Džonsone, un tās veidotas pēc grāmatas motīviem. Grāmata kļuva par bestselleru, un, uzzinot, ka būs filma, miljoniem fanu visā pasaulē sprieda, kuriem aktieriem gan tiks galvenās lomas. Kad tika atklāts, ka tie būs Džeimijs Dornans un Dakota Džonsone, liela daļa bija sašutuši – fani uzskatīja, ka šie aktieri nu galīgi neatbilst viņu priekšstatam par to, kā jāizskatās Kristjenam un Anastasijai.

Galu galā, tomēr pierādījās pretējais – pēc filmu iznākšanas pat skeptiķi bija spiesti atzīt, ka Dornans un Džonsone ir perfekta izvēle.

Ja galveno lomu atveidotāji no reklāmām zināmi visiem, retais zina, ka filmu sērijas viena no galvenajām zvaigznēm ir pasaulē slavenā dziedātāja Rita Ora.

Kā zināms, viņa papildināja filmu pavadošā albuma skaņu celiņu filmas otrajā daļā un trešajā daļā. Trešajā daļā ”Brīvība 50 nokrāsās” viņa izpilda leģendāro duetu ar Liam Payne – dziesmu ”For You”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa filmā ne tikai parāda savas vokālās spējas, bet arī demonstrē aktrises dotības. Ora filmā atveido Kristjena jauno un nevaldāmo māsu Miu.

Kā tiek spriests dažādos britu blogos, Ritas Oras tēlojums un dziesma filmas trešajā daļā ir vislabākā daļa no visas triloģijas

Taču ne tikai filmas dēļ Ora ir atzīta par vienu no šobrīd fanu mīlētākajām britu popzvaigznēm. Britu prese spriež, ka Oru par īpašu daudzo slavenību vidū padara fakts, ka māksliniece ir ne tikai ļoti apdāvināta, bet arī tuva faniem un atklāta.

Dziedātājai patīk doties uz ballītēm un tur… Labi paēst! Rita uzskata, ka labas uzkodas ir svarīga ballītes sastāvdaļa.

Kā atzinusi Rita Ora: ”Ik dienu esmu tiešām pateicīga par savu darbu. Mīlu uzstāties, dziedāt, rūpēties par sevi – tas viss liek man justies ļoti labi.” Viņa arī neslēpj, ka milzīgs un negaidīti liels gandarījums viņai ir iespēja izpausties aktiermākslā. Un to var novērtēt arī filmā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meklē arī citas lieliskas filmas un skaties bez reklāmām ”TVPlay Premium”!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm