tv3.lv

”TVPlay Premium” piedāvās skandalozo filmu par Maikla Džeksona seksuālo dzīvi

Priecīgas ziņas visiem laba kino mīļotājiem – pavisam svaigā dokumentālā filma “Leaving Neverland”, kas stāsta par Maikla Džeksona privāto dzīvi, jau no aprīļa pieejama “TVPlay Premium”.

2019. gada 29. martā 17:34

“Leaving Neverland” ir pavisam svaiga, 2019. gadā radīta dokumentālā filmas, kuras autors ir britu filmu veidotājs Dans Rīds. Filma stāsta par diviem vīriešiem Veidu Robsonu un Veidu Seifčuku, kuri apgalvo, ka bērnībā viņus seksuāli izmantojis leģendārais mūziķis Maikls Džeksons.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

1993. gadā Džeksons tika apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos 13 gadus vecajam Džordanam Šandleram. Džeksons neatzina savu vainu, un galu galā lieta tika izbeigta. 2005. gadā runas par to, ka Džeksons seksuāli izmanto bērnus, uzvirmoja atkal.

2013. gadā horeogrāfs Veids Robsons uzsāka tiesāties par to, ka Džeksons viņu septiņu gadu garumā esot izmantojis, sākot no laika, kad zēns bijis vien 7 gadus vecs. 2014. gadā, ieraudzījis interviju ar Robsonu, ar līdzīgu stāstu klajā nāca Seifčuks, kurš paziņoja, ka slavenais mūziķis viņu izmantojis četru gadu garumā no laika, kad zēnam bijis 10.

Interesanti, ka abi šie zēni savulaik bija liecinājuši par labu Džeksonam – toreiz, 1993. gadā, kā arī 2005. gadā.

Filmā abi nu jau pieaugušie vīrieši un viņu ģimenes atskatās uz laiku, ko tolaik vēl mazie zēni pavadīja ar Džeksonu viņa rančo, kas nosaukts par Neverlendu.

Kā filmu raksturo pats autors Rīds, tas ir stāsts par bērnu seksuālo izmantošanu, stāstīts caur divu vienkāršu ģimeņu mutēm. Ģimeņu, kuras 20 gadu garumā pedofilu uzskatīja par uzticamu draugu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Interesanti fakti par filmu:

  • “Leaving Neverland” ir desmitgades viena no vērienīgākajām HBO dokumentālajām filmām, kas piesaistījusi tādu auditoriju, kāda dokumentālo filmu veidotājiem pat sapņos nerādās.
  • Filmas pirmās daļas pirmizrādi svētdienas vakarā HBO noskatījās 1.29 miljoni skatītāju, kas ir trešais austākais skatītāju skaits, ko dokumentālajai filmai izdevies savākt desmitgades laikā HBO. Par skatītāko HBO dokumentālo filmu tiek uzskatīts 2015. gada stāsts par jaunās “reliģijas” saintoloģijas baisajām aizkulisēm, kura pārraidi tiešraidē noskatījās 1.7 miljoni, bet otrajā vietā ierindojas dokumentālā filma par šovbiznesa zvaigznes Debijas Reinoldsas attiecībām ar meitu Keriju Fišeri, kas kļuva par Reinoldsas mūžas pēdējo lomu.
  • Auditorija, ko sasniedza “Leaving Neverland”, ir septiņreiz lielāka kā vidējā HBO dokumentālo filmu auditorija.

Nenokavē! “Leaving Neverland” ekskluzīvi “TVPlay Premium” jau drīzumā! Tikmēr baudi un iepazīsti citas filmas un seriālus sev ērtā laikā un bez reklāmām. Pievienojies TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm