tv3.lv

“YouTube” notiks pirmizrāde latviešu īsfilmai, komēdijai "Omēm pa pēdām"

Latvijas “YouTube” videi svaigs radošuma malks. Trešdien, plkst.17 pirmizrādi piedzīvos komēdija, īsfilma “Omēm pa Pēdām”. Tas ir smiekliem pilns stāsts par brašu jaunieti vārdā Valērijs, kuram tiek dota iespēja nopelnīt naudu, pārvedot omju apģērbā pāri valsts robežai čemodānu ar nezināmu saturu. Šim darbam Valērijs piesaista arī savu draugus, taču pirmās problēmas sākās satiekot drošības dienestu.

2020. gada 28. oktobrī 12:48

Īsfilmas notikumi risinās trakajā 2020. gadā. Daudz kas ir aizliegts, taču ar savu apsēstību, zēnu galvenais mērķis ir tikt uz ballīti pie vienas no turīgākajām studentēm visā universitātē. Nabadzīgajiem zēniem prātā ir dārga dāvana, kuras nopirkšanai samesto visi kopā. Lai tukšās kabatas piepildītu ar vajadzīgo eiro skaitu, “džeki” iesaistās avantūrā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īsfilmas scenārists un režisors ir Rihards Romušs, kurš iepriekš, ir izdevis komēdijas žanra īsfilmu “TOČKA”. “Šo stāstu es izdomāju tad, kad man bija problēmas uz Krievijas-Igaunijas robežas. Par degvielas litru nācās cīnīties un ilgi runāt, lai tikt tālāk uz mājām. Komēdija par džekiem, kas pārgērbušies par omēm, ir stāsts, kura piedzīvojumos dotos jebkurš. Šajā īsfilmā es gribēju parādīt savstarpējās, ciešās attiecības starp draugiem, cik ļoti tās var variēt pēc situācijas, cik ļoti tās var ietekmēt dažādas darbības un visu pārējo gaitu,” saka filmas režisors Rihards.

Īsfilmas galvenajās lomās piedalās Ervins Linē (Valērijs), Armands Jaunzems (Zigmārs), Oskars Stromanis (Boriss). Īsfilmā arī piedalījās Lauris Zalāns, Igors Vasčilko, Kitija Miška, Patrīcija Unbegauna, Vitālijs Goma, Iļja Pasečnijs, Farids Skandari, Igors Lukjanovs, Sergejs Nevoļins, Vjačeslavs Kuzičkins.

Par šīs īsfilmas vizuālo attēlu parūpējās Yegor Nikolskiy, kurš pabeidzis kino skolu Maskavā. Kā pats skaidro: “Ļoti grūti filmēt, ja tu nesaproti valodu, taču iepriekš bijām sagatavojušies un esam nonākuši pie kopējā rezultāta. Filmēšanas apstākļi, kuros nācās filmēt bija ierobežoti, piemēram, tikai divas dienas bija saule, trešajā jau bija lietus, līdz ar to visu vajadzēja paspēt divās dienās.” Par skaņas ierakstu laukumā atbildēja: Vladimirs Tuzofs, Mārtiņš Ozoliņš, c. Liels paldies arī mūsu laukuma asistentam.

“YouTube” komēdijas pirmizrāde būs skatāma šeit

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm