tv3.lv

Krievija par mata tiesu atpaliek no uzvaras. Eirovīzija notiks Ukrainā!

Sestdienas, 14. maija, vakarā uz Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa skatuves kāpa 26 valstis, lai cīnītos par uzvaru, kuras rezultātā jau pēc gada konkursu varētu rīkot savā valstī.

2016. gada 15. maijā 1:38

Pēc veiksmīga starta Eirovīzijas otrajā pusfinālā, arī Latvijas pārstāvis Justs Sirmais izcīnīja iespēju startēt arī lielajā finālā, kurā, starp citu, kā goda viesis uzstājās arī popmūzikas haizivs, amerikāņu mūziķis Džastins Timberleiks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Žūrijas un skatītāju kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Ukraina, par mata tiesu apsteidzot Krieviju.

Eirovīzijas pusfinālā Justs uzstājās ar pirmo kārtas numuru. Kad žurnālisti preses konferencē viņam vaicāja, vai viņš vēlētos arī finālā uzstāties pirmais, Justs gan atbildēja, ka šoreiz to godu vēlētos atdod kādam citam. Viņam paveicās, jo finālā viņa uzstāšanās iekrita otrajā šova pusē – ar 20. kārtas numuru.

Šogad tika mainīta kārtība, kādā tiek paziņoti Eirovīzijas rezultāti – žūrijas un skatītāju balsis tika skaitītas atsevišķi. Sākumā tika sazvanīti valstu pārstāvji, lai noskaidrotu žūrijas balsojumu, bet vēlāk kopvērtējumā saskaitīts telefonbalsojums.

Latvijas pārstāvis Justs ieņēma 15. vietu un saņēma punktus no šīm valstīm:

Žūrijas vērtējumā – Čehija (1), Īrija (1), Gruzija (7), Šveice (3), Izraēla (5), Vācija (2), Krievija (3), Lietuva (7), Maķedonija (3), Igaunija (8), Ukraina (8), Polija (6), Slovēnija (7), Ungārija (8).

Skatītāju balsojumā Latvija saņēma 63 punktus.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm