tv3.lv

Aizkulišu kaislības šoreiz uz skatuves – uzvedumā Brīdis pirms

Vai zini maģisko vietu, kur satiekas panika un aizmāršība, smiekli un satraukums, mīlestība un laime? Vai zini, kā top deja? Vislabāk to zina horeogrāfs Jānis Ērglis un scenogrāfs, režisors Reinis Suhanovs, kas radījuši neparastu dejas uzvedumu Brīdis pirms. Tā pirmizrāde Teiksmas izpildījumā notiks jau piektdien, 17. jūnijā, plkst. 20.00 Ķīpsalā, informē BT 1 mediju koordinatore Inese Libere.

2016. gada 14. jūnijā 16:57

Jaunais uzvedums Brīdis pirms skatītājus ievedīs noslēpumainajā aizkulišu pasaulē, ļaujot līdz ar dejotājiem izdzīvot aizkulisēs valdošās emocijas. Tas sniegs privilēģiju skatītājiem ieraudzīt to, par ko pēc koncerta var dzirdēt tikai nostāstus. Visi kopā atklāsim pasauli – pasauli, kas slēpjas aiz kulisēm!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Aizkulises ir maģiska vieta, kurā satiekas panika un aizmāršība, smiekli un satraukums, mīlestība un laime. Tā ir vieta, kur meitenes rada tēlu, izmantojot grima kārtu, pinot bizes un klusībā lādējoties par līmējamām skropstām. Arī puiša tēls rodas turpat, vēl pēdējo reizi meklējot vainīgo “kurš ir savācis manas Latgales bikses?”,” ar uzveduma stāstu un emocijām dalās Teiksmas dejotāja Renāte Konstante.

Foto

Deju uzvedumā Brīdis pirms uzstājas tautas deju ansamblis Teiksma, vidējās paaudzes deju kolektīvs Teiksma, kā arī piedalās pianists Māris Šērs. Horeogrāfs – Jānis Ērglis, scenogrāfs un režisors – Reinis Suhanovs, tērpu māksliniece – Evija Dāboliņa.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un interneta vietnē. Koncerta rīkotājs ir BT 1 Music.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm