tv3.lv

Ar koncertu Cēsīs atgriežas Baby Dee

Turpinoties pasākumu sērijai Zemlika nāk…, 2. jūlijā ar koncertu terasē Zaļa Zāle Cēsīs atgriezīsies amerikāņu mūziķe un māksliniece Baby Dee, informē festivāla Zemlika rīkotāji.

2016. gada 10. jūnijā 17:34

Pirms gandrīz astoņiem gadiem, 2008. gada novembrī, Baby Dee Rīgā viesojās pirmoreiz. Tā gada sākumā bija izdots viņas albums Safe Inside the Day, ar kuru māksliniece sāka izpelnīties plašāku ievērību. Ja pirms tam Dī (Baby Dee īstais vārds ir Dī Norisa (Dee Norris)) atpazina kā ielu un performanču mākslinieci un plašāku muzikālo kolektīvu dalībnieci (Current 93, Antony and the Johnsons u.c.), tad kopš minētā ieraksta mākslinieci daudzi uzskata par pēdējās dekādes ekstravagantāko atklājumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc 2008. gadā aktuālā Safe Inside the Day dienasgaismu ieraudzījuši gan studijas ieraksti A Book of Songs for Anne Marie un Regifted Light, gan koncertieraksts Baby Dee goes down to Amsterdam, gan kopīgi ar Little Annie izdotais ieraksts State of Grace.

2013. gada jūnijā Baby Dee atgriezās Latvijā jau ar trim koncertiem – Rīgā, Liepājā un Cēsīs. Jau tovasar mūziķes prātā bija jauns ieraksts – I Am A Stick, kurš izdevniecības Tin Angel Records paspārnē klajā nāca viņvasar. To ierakstīt palīdzējuši bundzinieks Alekss Neilsons (Alex Neilson), saksofonists Kolins Stetsons (Colin Stetson) un vēl vairāki viesmūziķi. Lai arī Dī koncertos uzstājas reti un katra reize ir īpašs notikums, pēc koncertiem leģendārajā Cafe Oto Londonā un Primavera festivālā Barselonā māksliniece ļoti labprāt atgriezīsies Latvijā, lai vienīgo koncertu sniegtu terasē Zaļa Zāle Cēsīs. Pēc tā, septembrī, gaidāma kopīga turneja ar apvienību Swans pa Amerikas Savienotajām Valstīm.

Arī šovasar kultūras terasē Zaļa Zāle Cēsīs gaidāmi trīs koncertvakari sērijas Zemlika nāk… ietvaros. Baby Dee koncerts Cēsīs būs jau otrais no tiem.

Biļetes uz Baby Dee koncertu Cēsīs nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē Bezrindas.lv. To sākuma cena šobrīd – 15,00 eiro. Tuvojoties koncertam, biļetes kļūs dārgākas. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

Viedeo: Baby Dee koncertā izpilda dziesmu The Robin’s Tiny Throat

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm