tv3.lv

Ar Raimondam Paulam veltītu izstādi atklāta Origo Summer Stage koncertu un festivālu programma

2. jūnijā tirdzniecības centra Origo laukumā ar izstādi Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā tika svinīgi atklāta Origo Summer Stage jaunā 7. sezona. Pasākumā piedalījās pats Maestro Raimonds Pauls, festivāla Rīgas Ritmi idejas autors Māris Briežkalns un citi tautā iemīļoti un zināmi cilvēki.

2016. gada 3. jūnijā 15:52

Atklāšanas koncertā skatītājus priecēja grupa Musiqq un Latvijas Radio Brass Band kopā ar džeza mūzikas izpildītāju Kristīni Prauliņu – mākslinieciskais konsultants Raimonds Pauls. Koncertā bija dzirdamas gan jaunas un mazāk dzirdētas, gan jau visiem labi zināmas mūzikas melodijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man ir prieks, ka Latvijā cilvēki arvien vairāk sāk interesēties par džeza mūziku, ko var redzēt pēc koncertu apmeklētības – tie paliek aizvien vairāk un vairāk apmeklēti. Patīkami ir tas, ka jums patīk džezs,” atklāšanas pasākumā pārdomās dalījās Maestro Raimonds Pauls.

Foto

Māris Briežkalns, festivāla Rīgas Ritmi idejas autors: “Tirdzniecības centrs Origo ir vieta, kur skan džeza mūzika, un, kā zināms, katra vieta, kura pulcē džeza mīļotājus, ir īpaša. Man ir liels prieks, ka šeit, Origo laukumā, ir izstāde, kura veltīta Latvijas džeza mūziķiem, kuri ir devuši lielu ieguldījumu tās popularizēšanā un attīstībā. Novēlu Origo Summer Stage, kurā arī šogad skanēs džeza un improvizācijas mūzika, ilgu pastāvēšanas laiku!”

Arī šovasar Origo Summer Stage piedāvās plašu mūzikas pasākumu programmu visas vasaras garumā, sniedzot iespēju pilsētas iedzīvotājiem un viesiem baudīt kvalitatīvu izcilu izpildītāju mūziku – džezu, blūzu, rokenrolu, funk, r’n’b, pop, folkmūziku, kā arī klasisko mūziku. Visas vasaras garumā Origo Summer Stage ietvaros klausītājus priecēs pašmāju un ārzemju mūziķu apvienības, kā arī festivālu Artissimo, Saulkrastu Jazz Festival, Rīgas Ritmi, Blūza festivāla atklāšanas koncerti.

Origo Summer Stage jaunās sezonas turpinājumā jau šodien, 3. jūnijā, no plkst. 17:00 līdz 18:30 ikviens ir aicināts uz Hermaņa Brauna rīkotā festivāla Artissimo krāšņo un muzikāliem baudījumiem bagāto koncertprogrammu. Vēl jūnija mēnesī skatītājus priecēs grupas Mitrokhin’s Master Band, O’Night Quartet, un būs dzirdams arī starptautiskā mūzikas festivāla Rīgas Ritmi atklāšanas koncerts. Kā arī norisināsies folkfestivāla Baltica koncerts, kas priecēs klausītājus ar latviešu, līvu, latgaliešu un citu tautu un tautību tradicionālo mūziku.

Jūlijā norisināsies Blūza svētki Origo un vērienīgā džeza festivāla Saulkrasti Jazz koncerti, kur ikvienam būs iespēja redzēt un dzirdēt izcilākos Latvijas un ārzemju džeza mūzikas izpildītājus un grupas. Savukārt augustā Rīgas svētku ieskaņās uz Origo Summer Stage skatuves būs dzirdama īpašā svētku koncertprogramma, bet augusta otrajā pusē skatītājus priecēs Origo Summer Stage šī gada jaunums – festivāls Klezmer music festival Hava Nagila.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Origo Summer Stage programma jūnijā:

  • 3. jūnijs 17:00 – 18:30. Festivāla Artissimo koncertprogramma
  • 10. jūnijs 17:00 – 20:00. Mitrokhin’s Master Band
  • 17. jūnijs 17:00 – 20:00. O’Night Quartet
  • 21. jūnijs 16:00 – 18:00. Folkfestivāla Baltica ieskaņas
  • 29. jūnijs 18:00 – 20:00 Festivāla Rīgas Ritmi atklāšana
  • 9., 18., 30. jūnijs 17:00 – 20:00 Origo Summer Stage džeza mūzikas izlase

Līdz šim uz Origo Summer Stage skatuves uzstājušies vairāk kā 100 ārzemju un Latvijas mākslinieki un muzikālās apvienības, tajā skaitā tādi iecienīti mūziķi kā Olga Rajecka, Jolanta Gulbe, Pits Andersons, Intars Busulis, Jānis Stībelis, grupas Dagamba, Otra puse, PER, The Sounds Poets un daudzi citi. Tāpat ik gadu Origo Summer Stage uz Rīgu atvedis arī ārzemju viesus, sniedzot iespēju ikvienam interesentam iepazīt mūziku no visas pasaules – sākot ar Lietuvu, Zviedriju un Lielbritāniju un beidzot ar ASV, Brazīliju, Indiju un pat Āfriku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm