tv3.lv

Bez maskām un distances! Ralfs Eilands aicina uz muzikālu izrādi "Mēs Jūs Mīlam: Pilotprojekts"

2021. gada 7. jūnijā 10:24

Raidījumā “900 sekundes” tiek atklāts, ka galvaspilsētas kultūras dzīvē ir paredzēti seši pilotprojekti, kuri testēs drošus pasākumus. Viens no šiem pilotprojektiem ir mūziķu Ralfa Eilanda, Kaspara Breidaka un pavadošās grupas veidotā izrāde “Mēs Jūs Mīlam: Pilotprojekts”. Ralfs ir laimīgs pēc 15 mēnešu dīkstāves atgriezties muzikālajā dzīvē.

“15 mēneši dīkstāves ar mazu atelpu pagājušajā vasarā. Tagad bez maskām un distancēm jau 13.jūnijā. Šāds pasākums notiks vienu reizi, vairāk tādi nebūs. Cilvēkiem ir iespēja būt par daļu no vēstures,” raidījumam atklāj Ralfs.

Visu šo laiku mūziķis piedalījies dažādos “online” pasākumos, bet priecājas, ka ir iespēja un vēlme atgriezties pie ierastā, normālā.

“Šoreiz mums ar Kasparu pievienosies mana grupa, būs vairāki muzikāli pārsteigumi. Muzikālā izrāde ir bez cenzūras, var arī kāds skarbāks vārds gadīties,” tā Ralfs.

“Mēs Jūs Mīlam” ir apvienība, kā arī pa pusei improvizēta, pa pusei iestudēta komēdija, kuras pamatā ir Kaspara Breidaka un Ralfa Eilanda draudzība.

Muzikālais kultūras pasākums norisināsies “Hanzas perona” terasē. Biļetes pērc ŠEIT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm