tv3.lv

Dzintara dziesmu aptaujas noslēguma koncerta biļetes jau pārdošanā

Turpinot tradīciju, arī 2015./16. gada sezonas Amigo Dzintara dziesmu aptaujas iemīļotākā melodija tiks noteikta krāšņā brīvdabas koncertā – šovasar tam izraudzīta Pasta sala Jelgavā. Uz 18. jūnijā gaidāmo koncertu biļetes jau var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē.

2016. gada 28. martā 11:45

Šogad noslēdzas jau trešā sezona Amigo aizsāktajai dziesmu aptaujai, kas šajā laikā iemantojusi ne vien skatītāju un klausītāju mīlestību, bet arī kļuvusi par nozīmīgu notikumu mūziķu ceļā pie klausītājiem. Savukārt aptaujas noslēguma koncerts arī šogad izvērtīsies par skaistiem svētkiem, kur uz vienas skatuves satiksies mūziķi, kuri visas sezonas garumā guvuši vislielākās skatītāju simpātijas un atbalstu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī aptaujas finālisti būs zināmi vien maija beigās, jau tagad ir skaidrs, ka konkurence par dalību noslēguma koncertā būs spēcīga un skatītājus gaida lielisks koncerts. Aptaujas pusfinālā līdz šim iekļuvuši vairāki tautā mīlēti mākslinieki – Aigariņš, Rikardions, Linita, Aldis Rullis un grupa Laika vilciens, Uģis Roze, Anmary un grupa Promenāde, Jānis Paukštello, Ainars Bumbieris, Santa Zapacka un Edvīns Bauers, grupas Zvaigžņu lietus, bet, bet, Sestā jūdze, Vēja runa un Baltie lāči, kuriem pievienosies divu populārāko dziesmu izpildītāji no marta un aprīļa aptaujām. Noslēguma koncertā redzēsim tikai deviņus no pusfinālistiem, tādēļ ikviens aicināts piedalīties un atbalstīt savas mīļākās dziesmas balsojot, lai tās varētu dzirdēt lielkoncertā. Aptaujas izšķirošie balsojumi par pusfinālistiem sāksies 1. maijā.

Foto: Amigo Dzintara dziesmu noslēguma koncerts pērn

Noslēguma koncertu šogad vadīs Velga Vītola, Agnese Šīrante un Juris Hiršs. Koncertu tiešraidē varēs vērot TV kanālā LNT, kā arī klausīties Latvijas Radio 2. Kā allaž tieši skatītāju balsojums noslēguma koncerta dienā noteiks, kura no deviņām dziesmām kļūs par sezonas iemīļotāko melodiju, un iegūs īpašo balvu no Amigo.

”Mēs zinām, ka laimes sajūtas atslēga slēpjas aizraujošos mirkļos, ko pavadām kopā ar ģimeni un sev tuviem cilvēkiem. Tāpēc aicinu visus, kam patīk sirsnīgas un skaistas dziesmas, nākt tās baudīt labā kompānijā un padarīt šo vakaru par neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu. Amigo Dzintara dziesmu aptaujas noslēguma koncerts šogad būs vienīgais Dzintara dziesmu brīvdabas pasākums, tādēļ nepalaidiet garām iespēju satikt sezonas laikā iemīļotāko dziesmu autorus,” norāda Amigo vadītājs Artūrs Freimanis.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē bilesuparadize.lv. Amigo klienti biļetes ar 30% atlaidi var iegādāties iepriekšpārdošanā, Biļešu paradīzes kasēs Koncerta sākums Pasta salā paredzēts plkst. 20.00. Pēc koncerta sekos lustīga balle līdz pat rīta gaismai, un pasākuma ieejas biļete būs derīga visa vakara garumā – gan uz koncertu, gan balli. Plašāka informācija: dzintaradziesmas.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm