tv3.lv

Festivāla Laba Daba gaidās Rīgā atklās jaunu brīvdabas koncertvietu

Sadarbojoties starptautiskajam mūzikas festivālam Laba daba un kultūras telpai Autentika, 15. jūnijā Rīgā tiks atklāta jauna vasaras brīvdabas skatuve, informē festivāla rīkotāju pārstāve Kristīne Pinkule.

2016. gada 9. jūnijā 11:45

Atklāšanas vakarā plkst. 19.00 uz jaunatklātās skatuves kultūras telpā Autentika, Bruņinieku ielā 2, uzstāsies mūziķi Roberts Gobziņš un Resnie putni. Pēc koncerta Gobziņš vakaru turpinās dīdžeja ampluā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iestājoties vasaras sezonai, kultūras telpa Autentika veido brīvdabas terasi, lai jau šovasar piedāvātu saviem apmeklētājiem iespēju baudīt pasākumus ne tikai iekštelpās, bet arī svaigā gaisā. Kamēr noritēs darbi pie terases būvniecības, sadarbībā ar mūzikas festivālu Laba Daba tiks atklāta vasaras skatuve Autentikas pagalmā. Plānots, ka koncerti uz vasaras skatuves norisināsies katru nedēļu. Koncerti būs baudāmi bez maksas.

Uz vasaras skatuves ik trešdienu uzstāsies dažādas vietējās un ārvalstu mūzikas apvienības, lielā daļā koncertu ietverot arī starptautiskajā mūzikas festivālā Laba Daba dzirdētos un gaidāmos mūziķus.

Jau ziņots, ka starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba notiks no 5. līdz 7. augustam Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā Ratniekos, apmeklētājiem piedāvājot vairāk nekā 70 mūziķu un dīdžeju priekšnesumu, kā arī radošās darbnīcas, kino, teātri un citas aktivitātes. Šogad festivāls notiks jau astoto reizi.

Foto: Laba Daba 2015

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm