tv3.lv

FOTO: Līgosvētku laiku ieskandinājušas Skroderdienas Silmačos

Vairākās Latvijas pilsētās jau ieskandināts pirmsjāņu laiks ar izrādi Skroderdienas Silmačos. Jelgavā un Jēkabpilī jautrības vēl priekšā, tiekoties izrādē ar košu aktieru ansambli un Jēkabpilī turpinot svētku lustes nakts ballē.

2016. gada 22. jūnijā 16:38

Šogad vēl divas reizes var baudīt šo košo pirmsjāņu notikumu – Jelgavas Pasta saliņas estrādē 22. jūnijā un pašā līgo dienā Jēkabpilī, kur pēc izrādes turpināsies nakts balle ar grupu Baltie Lāči. Uz šodienas izrādi Jelgavā un rīt Jēkabpilī laistas tirdzniecībā stāvvietu biļetes, dodot iespēju noskatīties leģendāro lugu visiem gribētājiem. Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas pirms izrādes, kā arī pie ieejas balles laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jestrā Līgo nakts balle Jēkabpilī tiks atklāta ar grandioza Jāņu ugunskura iekuršanu, kam sekos muzikāli pārsteigumi un īstena zaļumballe līdz rīta gaismiņai. Baltie Lāči kāps uz skatuves ar bungām, akordeonu un lielo tubu, bet īpaši baudāmi būs tie brīži, kad vīri noliks instrumentus, mikrofonus un dziedās tautā iemīļotas dziesmas bez muzikālā pavadījuma. Repertuārs vakara gaitā gaidāms gana plašs – no zaļumballes un polkas līdz disko ritmiem.

Foto

Ja paveiksies, izdosies arī izdancot ar kādu no Skroderdienu aktieriem – Joski, Dūdaru vai pat skaisto Zāru, ko izrādē pirms balles spēlē jēkabpiliete Dārta Danēviča.

Spītējot laika prognozēm un lietum, Rīgā, Valmierā, Tukumā un Liepājā skatītājus ar līgo dziesmām un Silmaču ļaužu dzīves ainiņām priecēja kolorīts aktieru ansamblis no Dailes, Nacionālā, Valmieras un Liepājas teātriem. Gluži kā Blaumanis rotaļājies ar savas lugas tēlu likteņiem, vienus savedot kopā uz mūžu, citus – šķirot, tā ar brīvdabas izrāžu skatītājiem šogad joko arī pati daba, viendien pārbaudot izturīgākos ar lietus paltīm un vēja brāzmām, citdien lutinot ar siltiem saules pielietiem vakariem. Kopīgs arī tas, ka gan izrādei laimīgas beigas, gan skatītāji gandarīti un lustīgi pēc pasākuma.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm