tv3.lv

Jaunā latviešu dziedātāja PYØR iemantojusi uzmanību Spotify

Jaunā dziedātāja PYØR ar savu debijas singlu Broke My Rules guvusi Spotify atskaņošanas sarakstu redaktoru uzmanību un divu nedēļu laikā kopš dziesmas ievietošanas straumēšanas servisā Spotify sasniegusi vairāk nekā 89 tūkst. klausījumu. Dziesma atrodama Spotify Fresh finds un Spotify Fresh finds: Hiptronix atskaņošanas sarakstos, informē dziedātājas pārstāvis Raitis Zgirskis.

2016. gada 28. jūnijā 14:03

Lai arī savu panākumu gājienu dziesma uzsāka jau 26. maijā, kad jaunā latviešu dziedātāja īsi pēc uzvaras vokālistu konkursā Ghetto Faktors dziesmu publicēja savā Soundcloud profilā, sasniedzot vairāk nekā 63 tūkst. klausījumu. Dziesma iekļauta dažādos Youtube lietotāju video atskaņošanas sarakstos, bet mūzikas žurnālists un radio DJ Toms Grēviņš skaņdarbu nodēvējis par, iespējams, svarīgāko singlu latviešu mūzikā 2016. gadā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Audio

https://www.youtube.com/watch?v=LZkqss8ITp4

Dziedātāja un dziesmu autore no Rīgas PYØR (PYOR), īstajā vārdā Taronuhi Hačjanai (Taronuhi Khachyan), iepriekš gan koncertējusi šauram klausītāju lokam, gan uzstājusies festivālā Positivus. Nu kļuvusi arī par vokālistu konkursa Ghetto Faktors uzvarētāju un ieguvusi lielu atzinību starp Latvijā un ārzemēs zināmiem mūziķiem.

PYØR muzikālajās performancēs ir iekļauti tādi mūzikas stili kā jazz, soul, pop, electronic un funk. Taronuhi pati komponē mūziku un raksta vārdus. Katrs gabals tiek rakstīts, balstoties uz Taronuhi un viņas draugu dzīves pieredzēm, kā arī iedvesmojoties no modernās sabiedrības aktuālām tendencēm, norāda Zgirskis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm