tv3.lv

Jaunā Rīgas teātra aktieri piedalīsies “Dzejas dienās”

“Dzejas dienu” ietvaros 15. septembrī Mazajā Ģildē dzeju par mūsu mātēm un tēviem, mums un Latviju lasīs Maija Apine, Ģirts Krūmiņš un Ivars Krasts.

2014. gada 14. septembrī 10:48

Klasisks dzejas vakars “Dzejas dienās” notiks trīspadsmito reizi.

“Lasījumam būs trīs daļas,” stāsta Liāna Langa. “Mūsu mātes un tēvi ir latviešu laikmetīgās dzejas priekšteči un arī attīstītāji mūsdienās, kuriem esam bezgala pateicīgi kā savām mātēm un tēviem. Pateicīgi ne vien viņu izcilajai daiļradei, bet arī cilvēciskajai un morālajai stājai. Otrajā daļā skanēs dažādu paaudžu dzejnieku darbi. Tas būs lasījums, kurā laikmetīgā latviešu dzeja un mūsu dzīve caur dzejnieku intelektu un talantu iemirdzēsies krāšņā spektrā un daudzbalsībā. Dzirdēsim vienu dzejoli no katra programmā iekļautā autora. Vakara noslēguma dzejoļi būs veltīti Latvijai. Man šķiet, ka šobrīd piedzīvojam politiski nemierīgu laiku, kad ir liela velēšanās pieminēt Latviju, lasot mūsu valstij veltītus dzejoļus. Ar lielu interesi gaidu pirmdienas vakaru, lai dzirdētu latviešu dzeju izcilu Jaunā Rīgas teātra aktieru interpretācijā, kā arī aktieru muzicēšanu. Dzejnieki laipni aicināti nākt un paklausīties, kā viņu dzeju lasīs aktieri!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzejas lasījumā “Mūsu mātes un tēvi. Mēs. Latvija” Mazajā Ģildē pirmdien, 15. septembrī, plkst. 18:00 piedalīsies trīs Jaunā Rīgas teātra aktieri – Maija Apine, Ģirts Krūmiņš un Ivars Krasts. Lasījuma režisore ir Maija Apine. Idejas autore – Liāna Langa.

Klasisks dzejas vakars sāksies ar Valsts prezidenta, Nacionālās rakstniecības atbalsts fonda patrona Andra Bērziņa uzrunu, pasniedzot prēmijas pirmā rakstniecības konkursa laureātiem Jānim Rokpelnim un Arvim Vigulam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm