tv3.lv

Koncertšovam SuperMikrofons pieteikušies vairāk nekā 100 jauno mūziķu

Svinot 20 gadus latviešu mūzikā, kompānija Mikrofona ieraksti sadarbībā ar Latvijas Neatkarīgo televīziju lielākajās Latvijas pilsētās piedāvā koncertšovu SuperMikrofons, kurā piedalīsies gan paši kompānijas dibinātāji un vadītāji Elita Mīlgrāve un Guntars Račs, gan vairāki pazīstami un tautā mīlēti izpildītāji.

2016. gada 29. martā 13:37

Koncertšovā piedalīsies Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Līvi un Buks, Ieva Kerēvica, Antra Stafecka, Ieva Akuratere, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Uldis Marhilevičs un šā gada Latvijas pārstāvis starptautiskajā Eirovīzijas konkursā Justs Sirmais. Koncertu vadīs un savus hitus izpildīs arī Lauris Reiniks, informē MicRec PM projektu koordinatore Gunita  Krastiņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raimonds Pauls atzīst: “Ja vēlies kaut ko izdarīt, kaut kas ir arī jādara.” “Savs talants ir jānes uz āru. Varbūt šī ir jūsu laimīgā biļete, lai ienāktu Latvijas mūzikas pasaulē, kura vienmēr gaida svaigas vēsmas,” norāda Reiniks.

Koncertšova laikā būs iespējams ne vien noklausīties jau pazīstamu zvaigžņu priekšnesumus, bet arī atklāt jaunas zvaigznes, jo katrā koncerta norises vietā notiks arī jauno talantu konkurss, kuru vērtēs iepriekš minētie mākslinieki, katrs uzņemoties šefību par vienu vai diviem izpildītājiem, ar kuriem pasākuma laikā tiks veidots arī viens kopīgs priekšnesums. Balsot par saviem favorītiem varēs arī koncerta apmeklētāji.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Uz iespēju piedalīties koncertšovā un iegūt galveno balvu 1000 eiro apmērā, kā arī piedalīties koncertu sērijas noslēguma koncertā 20 gadi latviešu mūzikā 9. novembrī Arēnā Rīga jau šobrīd pretendē vairāk nekā 100 jauno talantu. Uz Rīgas koncertu pieteikumus var sūtīt līdz pat 1. aprīlim.

Mūziķis Ivo Fomins atzīst: “Šis ir pilnīgi jauns koncertu formāts, bet man patīk izaicinājumi un es zinu, ka tas būs gan jautri, gan muzikāli. Dalībnieku saraksts jau runā pats par sevi.”

Koncertšovs notiks 15.04. – Ventspilī, Jūras vārtos, 16.04. – Madonas kultūras namā, 17.04. – Liepājā, Rožu zālē, 29.04. – Jelgavas kultūras namā, 30.04. – Rēzeknē, koncertzālē Gors, 05.05. – Cēsīs Vidzemes koncertzālē, 08.05. – Valmieras kultūras namā un tagad arī Rīgā, 15. maijā, kas būs visas šīs koncertu sērijas noslēguma pasākums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Guntars Račs norāda: “Tie būs svētki gan mums, gan pilsētai, kurā notiks pasākums. Bet visvairāk tie būs svētki katras pilsētas jaunajiem talantiem, kuriem šī ir unikāla iespēja.”

Kompānija Mikrofona ieraksti 20 gadu laikā aktīvi meklējusi un attīstījusi jaunus vārdus Latvijas mūzikā, devusi iespēju izdot ierakstus dažāda žanra iepriekš vēl nezināmiem māksliniekiem. Mikrofona ieraksti jeb vienkārši MicRec ir dibināta 1996. gada 17. aprīlī un šogad svinēs 20. gadadienu. Šo gadu laikā izdoti 550 dažādu izpildītāju albumi un izlases, un notikusi aktīva sadarbība ar visiem vadošajiem Latvijas māksliniekiem.

SuperMikrofons nolikums un pieteikuma anketa šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm