tv3.lv

Pirmās Placebo koncerta biļetes par īpašu cenu

Šodien, 18. martā, plkst. 11.00 visā Eiropā un tai skaitā Latvijā sākas oficiālā biļešu pārdošana uz grupas Placebo koncertu.

2016. gada 18. martā 10:32

Latvijā biļešu iepriekšpārdošana notiek Biļešu servisa kasēs un internetā. Interesentiem pieejams ierobežots skaits stāvvietu biļešu par 29 eiro. Nākamā stāvvietu biļetes cena ir 39 eiro, informē L Tips Agency pārstāve Līva Toniņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā ziņots, 22. oktobrī britu alternatīvā roka apvienība Placebo uzstāsies Arēnā Rīga, un tas būs viņu vienīgais koncerts visās Baltijas valstīs īpašās tūres 20 Years of Placebo ietvaros.

“Sāksim ar to, ka dziesmu sarakstā būs tādas, kuras es savulaik nozvērējos vairs nekad nespēlēt,” koncerttūres repertuāru komentē grupas līderis Braiens Molko. “Manuprāt, pienācis brīdis mērķtiecīgi atzīt to, ko daudzi Placebo fani patiešām grib dzirdēt. Viņi ir bijuši gana pacietīgi, jo diezgan reti spēlējam mūsu komerciāli visveiksmīgāko materiālu. 20 gadu jubilejas tūre šķiet īstais brīdis to beidzot darīt. Tāds ir mūsu mērķis. Šī turneja galvenokārt veltīta faniem un vienlaikus ir iespēja mums pašiem “apciemot” agrākos sacerējumus. Tātad, ja tu vēlies dzirdēt mūs spēlējam tādas dziesmas kā Pure Morning vai Nancy Boy, ko mēs neesam darījuši gandrīz desmit gadus un, iespējams, vairs arī nespēlēsim, šis tev būtu īstais brīdis doties uz mūsu koncertiem! Mums būs arī daži pārsteigumi.”

Rīga ietverta pašā pirmajā koncerttūres kārtā, kas 13. oktobrī sāksies Dānijā un 15. decembrī noslēgsies Vemblija arēnā Londonā. Šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad Latvijas skatītājiem būs iespēja vērot koncertu agrāk nekā Vācijas, Francijas, Austrijas un daudzu citu Eiropas valstu iedzīvotājiem. Pat dzimtajā Lielbritānijā Placebo uzstāsies vēlāk.

Līdz šim grupa izdevusi septiņus studijas albumus, kuru koptirāža pārsniedz 11 miljonus, turklāt tie visi iekļuvuši Lielbritānijas Top 20. Grupas daiļrade novērtēta vai izvirzīta šādām balvām: BRIT, MTV Europe, EMA, ECHO, Kerrang! u.c.

Rock’N Roll Coctail nodēvējis Placebo par “..iespējams, vislieliskāko koncertgrupu pasaulē”. Kāpēc lai mēs iebilstu?

Foto: Placebo uzstājas Positivus festivālā 2015. gadā

Video

https://vimeo.com/156584690

https://vimeo.com/147315214

https://vimeo.com/150247034

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm