tv3.lv

Sanctimony jauno albumu prezentēs ar skaļu koncertu

Smagās mūzikas grupa Sanctimony aicina uz piektā studijas albuma Unholy Five prezentācijas lielkoncertu 8. aprīlī klubā Melnā piektdiena. Albuma pirmo singlu noklausies jau tagad!

2016. gada 12. martā 13:40

Mūziķi albumu Unholy Five raksturo kā rokmūzikas un death metal salikumu skaļā un agresīvā izpildījumā. Ilgi gaidītā albuma tapšana aizsākās jau 2008. gada nogalē, noslēdzoties albuma Hell in Stereo koncertu sērijai Baltijas valstīs un Somijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Albuma nosaukums simbolizē Sanctimony dalībnieku stabilo piecvienību – lai gan ilgajā un grūtajā albuma tapšanas posmā grupa piedzīvoja sastāva maiņu, iekšējas nesaskaņas un pat radošu izsīkumu, šim skaitlim ir lemts palikt nemainīgam. Zīmīgi, ka Unholy Five ir grupas piektais studijas albums.

Albums ierakstīts Sound Division studijā Rīgā. Rakstīja un miksēja skaņu inženieris Sergejs Laļetins, kurš sadarbojas ar Sanctimony vairāk nekā 10 gadus, pārzina grupas īpašo skanējumu un ar grupas dalībniekiem saprotas no pusvārda. Kopā ar grupu strādājis arī, ierakstot iepriekšējos albumus Hell in Stereo (2007) un Perfection EP (2011).

Albumā Unholy Five iekļautas 10 dziesmas, to vidū arī dziesmas Sounds (Devil and Men, 2005) akustiskā versija.

Video: albuma Unholy Five pirmais albuma singls Free Fall

Albums tiks izdots Thunderforge Records pasparnē. Prezentācijas lielkoncerts notiks 8. aprīlī klubā Melnā piektdiena, Brīvības gatvē 193c, Rīgā. Pirms Sanctimony publiku iesildīs grupas Bloody Heels un The Factor. Ieeja pasākumā no plkst. 19:00. Biļetes uz prezentācijas koncertu varēs iegādāties iepriekšpārdošanā ticketshop.lv. Biļetes maksās, sākot no 5 eiro. Pasākumam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm