tv3.lv

Sunset festival izziņo galveno mākslinieku iesildītājus

Tuvojoties Sunset festival, tā rīkotāji atklāj galveno mākslinieku iesildītāju vārdus un izklaides programmu papildinājumus.

2016. gada 21. jūnijā 10:20

3. jūlijā pirms slavenā īru dziesminieka Demjena Raisa ar soloprogrammu uzstāsies bijusī islandiešu eksperimentālās mūzikas grupas múm dalībniece Gida Valtīsdotira (Gyða Valtýsdóttir). Tieši Demjens Raiss izvēlējās spilgto mūziķi kā savas uzstāšanās iesildītāju. Lai gan Gida ieguvusi klasisko izglītību, viņa spēj atklāt muzikālās pasaules robežu neiedomājamo plašumu. Viņa pārvalda čellu, klavieres, ģitāru un virkni citu instrumentu, ko papildina unikāls balss tembrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Festivāla otrajā dienā, 6. jūlijā, pirms Mančestras roka grupas James uzaicinājumu uzstāties labprāt pieņēma Siguldas alternatīvā un indīroka apvienība Neon Saturdays. Grupa dibināta 2012. gada sākumā, apvienojoties dalībniekiem jau ar iepriekš uzkrātu daudzpusīgu muzikālo pieredzi un instrumentu spēles prasmi. 2014. gadā Neon Saturdays izdeva debijas albumu, kura pazīstamākie singli ir Tomorrow, Awake, Here I Am un What About You. Kopš pagājušā gada rotācijā nonācis ļoti spēcīgs singls Save Your Lies. Gaidāmā koncerta sakarībā Neon Saturdays sola īpašu jaunumu.

Abas festivāla dienas par apmeklētāju neordināru izklaidi Siguldas pils parkā rūpēsies radošā apvienība Spiediens.

Siguldas pils parkā un apkārtnē būs pieejami arī daudzpusīgi vēderprieki, ko nodrošinās dažādu ēdienu gatavotāji un vairāki bāri.

Atgādinām, ka Sunset festival 3. un 6. jūlijā norisināsies Siguldas pilsdrupu estrādē un tās apkārtnē. Durvis apmeklētājiem tiks vērtas plkst. 18.30 un pasākumu programma ilgs līdz pat pusnaktij. Rīdziniekiem pieejami ērti autobusi, kas kursēs no Akadēmijas laukuma un pēc pēdējā koncerta aizvizinās atpakaļ.

Papildu mākslinieki tiks izziņoti nākamajā nedēļā.

Biļetes uz Sunset festival un autobusu nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm