tv3.lv

Top Jāņa Skuteļa stāvizrāde “Viens”

Karaliskā Improvizācijas teātra dalībnieka Jāņa Skuteļa jaunās stand up comedy* ”Viens” pirmizrāde notiks 13. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace”.

2014. gada 9. septembrī 10:50

Pirms pirmizrādes gaidāmas trīs work in progress*** izrādes – 13., 20. un 27. septembrī kinoteātra “Splendid Palace” jaunajā zālē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ja iepriekšējos gados darba izrādēs es izmēģināju vienu un to pašu materiālu, to uzlabojot un atsijājot lieko, tad šoreiz plāns ir cits. Katrā no šīm trijām izrādēm es strādāšu ar citu materiālu, un tikai tad likšu kopā un slīpēšu gala versiju. Apjoma ziņā darbs ir trīskāršojies, bet vai nu tāpēc skumt. Lielas veiksmes gadījumā var sanākt, ka būs nevis viens ”Viens”, bet trīs ”Viens”,” stāsta izrādes autors un izpildītājs Jānis Skutelis.

Runājot par materiāla saturisko ievirzi, Skutelis saka: ”…par ko lai runā laikā, kad politikā cilvēks bija vissvarīgākais, bet nu laiks pārmaiņām, neskatoties uz to, ka nav skaidrs, kas īsti nav un uz ko vajag mainīt? …par ko lai runā laikā, kad ūsas nomaina bārdas ātrāk kā ”ārprātīgi karsts” pāriet ”diezgan pavēss”? …par ko lai runā laikā, kad Šrēdingera kaķa stāsts pārsteidz (vai nepārsteidz) tikai reto, bet tikai retajam ir kaķis (vai nav)? M? Par to arī runāšu! Citiem vārdiem – kāds(-i) acīgs skatītājs pēc manas iepriekšējās stāvizrādes* ”Splendid” noskatīšanās ziņoja, ka izrāde esot par ”visu un neko”. Varu piekrist – kas vienam viss – citam nekas, kas vienam būs ”Viens” – citam daudz vairāk!”

* stand up comedy – stāvizrāde**
** stāvizrāde – precīzs un ļoti apšaubāms tulkojums jēdzienam stand up comedy
*** work in progress – darba izrādes****
**** darba izrādes – stāvizrādes** materiāls ”testa režīmā”

Līdz šim Skutelis ir iestudējis stāvizrādes ”Mhmm” (2009), ”Love” (2010), ”Paranoja” (2011), ”Optimistika” (2012) un ”Splendid” (2013).

Izrāžu sākuma laiks visus vakarus – plkst. 19:00. Biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un internetā. Vairāk infromācijas: karaliskais.com

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm