tv3.lv

Kurš tiks pie uzvaras un 100 tūkstošiem Austrālijas dolāru? TV3 Life startē jaunā sezona ”Mani remonta noteikumi”!

Jau ierastajā laikā – no piektdienas līdz svētdienai plkst. 21:00 uzreiz pēc 7. sezonas noslēguma sāksies jaunā – jau 8. sezona Austrālijas mājokļu pārvērtību šovam ”Mani remonta noteikumi”. To nekādā gadījumā nedrīkst palaist garām, jo šova veidotāji jau paziņojuši, ka šī būs arī pēdējā sezona.

2021. gada 23. februārī 8:58

Šī jaunā un reizē pēdējā šova sezona sāksies un noslēgsies vienā un tajā pašā ēkā – ar labdarības projektiem, kuru laikā tiks remontēti penthausa dzīvokļi nolaistā daudzdzīvokļu mājā. Tas ir lielākais izaicinājums šova vēsturē – dzīvokļos ir pat baseins!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmo divu uzdevumu likmes ir augstākas, kā ierasts – uz starta līnijas stājas astoņas komandas, tomēr pirmajos divos uzdevumos divas komandas tiks izslēgtas, un līdz savu mājokļu remontam tiks tikai seši pāri. Komandām jāparāda labākais sniegums, uz ko viņi spējīgi, jau no pirmās dienas – nav laika ieskrieties, nav vietas atkāpēm un kļūdām.

Starp šova dalībniekiem, kā ierasts, ir spilgti un apņēmīgi pāri – laulāti pāri, mamma un dēls, labākie draugi, dvīņu māsas un citi, un visus interesē tikai un vienīgi uzvara. Viņi visi ir gatavi uz visu, lai tiktu tālāk un, lai iegūtu lielo balvu.

Gatavi likt lietā ne tikai savu fizisko spēku, veiklību un izturību, prasmes, talantus un stila izjūtu, gatavi ne tikai liet sviedrus un asaras, bet arī cīnīties, strīdēties un spēlēt stratēģisku spēli, lai atbrīvotos no spēcīgākajiem konkurentiem.

Kurš izrādīsies spējīgākais un spēcīgākais visās jomās? Kurš tiks pie uzvaras un kārotās balvas – 100 tūkstošiem Austrālijas dolāru?

Skaties ”Mani remonta noteikumi” jaunajā sezonā no 27. februāra no piektdienas līdz svētdienai plkst. 21:00 TV3 Life!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm