tv3.lv

Latvijas slavenākais striptīzdejotājs: Jutekliska deja mājas apstākļos stiprina attiecības

Dejotājs Arvīds Ķiršakmens ir latviešu puišu striptīza grupas “MEN’$” līderis un horeogrāfs. Puiši atgriezušies Latvijā no nepilnu divu mēnešu ilgas tūres pa Ameriku, kur priecēja dāmas ar vairāk nekā piecdesmit “karstiem”, seksīgiem šoviem. Tūre ir tikai pirmais solis Amerikas iekarošanā. Pēc laika jau ar jaunu šovu dejotāji atgriezīsies šajā sapņu zemē, kur jau guvuši atzinību.

2018. gada 26. jūnijā 17:40

Arvīds savai otrajai pusītei mājās nav dejojis striptīzu, bet reizi pa reizei ir atrādījis kādas kustības. Dejotājs apzinās, ka deja, seksuālas kustības palīdz attiecībās un atbrīvo seksualitāti, bet savu šāda veida enerģiju viņš taupa dāmām, kuras dodas baudīt “Male Empire Night out Show” jeb “MEN’$” deju šovus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arvīda otrā pusīte ir bijusi tikai uz diviem “MEN’$” šoviem. Protams, sieviete ir iekšēji greizsirdīga, bet nekādas scēnas nerīko. Reizi pa reizei dejotājs ir saņēmis kādu pārmetumu, bet kopumā viņa sirdsdāma ir pieradusi, ka mīļotā uzmanība ir jādala.

Par piedzīvojumiem Amerikā lasi šeit:

“Domāju, ka striptīza dejošana savai otrajai pusītei ir romantiska. Kopā ar skaistu mūziku un pavedinošām kustībām, kas miksējas ar lēnu un erotisku izģērbšanos. Emocijām bagāts vakars. Būtiski, lai striptīzs nekļūtu par vienu no dzīves rutīnām. Tad ar laiku zudīs emociju, skaistuma un pārsteiguma efekts.

Otro pusīti ikdienā var iepriecināt ar ziediem, svētdienas rītā ar brokastīm, komplimentiem un, protams, aploksnīti ar kādu naudas summiņu un pievienotu vēstulīti – “Tas tev mīļā, iepriecini sevi šodien”,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Arvīds.

Arvīds uzskata, ka daudzi kautrējas no sava ķermeņa, bet būtu jābūt otrādi – ķermenis ir jāmīl un pret to jāizturas kā pret savu templi. Striptīza dejotājs zina, lai nekautrētos dejot striptīzu, ir jāļaujas dejai, jāatslābinās un jāuzticas sev. Jābauda katra kustība, īpaši, ja tiek dejots savam mīļajam cilvēkam.

“Striptīzs, jutekliska deja mājas apstākļos stiprina attiecības, atbrīvo seksuālo enerģiju un ļauj attiecībās neizgaist “dzirkstelītei”, tā ir nepieciešama, lai saglabātu mīlestību un seksuālo iekāri. Seksuālā iekāre saglabās acīs “uguntiņu”, skatoties uz partneri, un vēlmi būt vienmēr līdzās, ne meklēt šo “dzirkstelīti” ārpus mājas.

Deja ļauj atbrīvoties no visiem kompleksiem. Tā ir meditācija dvēselei un prātam. Kā mēs katrs dejojam, kā kustamies, tā mēs dzīvojam, tā mēs uztveram sevi un savu dzīvi,” klāsta pieredzējušais striptīzdejotājs.

“MEN’$” ir atgriezušies Latvijā no Amerikas tūres, tuvākajā laikā tiek plānots pasniegt pāris nodarbības. “To laikā būs iespēja apgūt pavedinošas deju kustības, kuras ļaus iemīlēt sevi, savu ķermeni un palīdzēs celt pašapziņu,” informē Arvīds.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm